Przenośne dyski zewnętrzene Iomega dla komputerów Mac

Przenośne dyski zewnętrzene Iomega dla komputerów Mac

Przenośne dyski zewnętrzene Iomega dla komputerów Mac
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.10.2011 12:52

Iomega zaprezentowała dwa aluminiowe dyski przenośne z interfejsami USB 2.0 i dwoma portami FireWire 800 przeznaczone dla komputerów Mac - Iomega eGo Portable Hard Drive Mac Edition.

W dyskach wykorzystano technologię FireWire 80. i USB 2.0, a talerze dysków obracają się z prędkością 7200 obr/min. Wykorzystane mechanizmy systemu DropGuard chronią dysk i zgromadzone na nim dane przed uszkodzeniem podczas upadku do wysokości 2,1 m. Dyski są fabrycznie formatowane w systemie HFS+ zapewniając kompatybilność z komputerami Mac od momentu włączenia. Dyski eGo pozwalają na archiwizację plików z komputerów oraz przez Internet, pozwalają także szyfrować dane i zawierają oprogramowane antywirusowe. Dyski nie wymagają dodatkowego zasilania i są sprzedawane z kompletem kabli.

Użytkownicy dysków Iomega Helium otrzymują oprogramowanie dla komputerów Mac:

• Iomega QuikProtect do ustalonej archiwizacji na poziomie plików.
• MozyHome Online Backup do archiwizacji danych wielkości do 2 GB przez Internet.
• Bezpłatną 12-miesięczną subskrypcję Trend Smart Surfing for Mac, umożliwiającą bezpieczne kupowanie, korzystanie z usług finansowych i przeglądanie Internetu, nie narażając się na ryzyko ataku mającego na celu kradzież tożsamości lub poufnych danych.

Nowe dyski Iomega eGo Portable Hard Drive dostępne są w dwóch wersjach: model o pojemności 500GB w cenie 460 PLN brutto, model o pojemności 1TB w cenie 580 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)