Przełom w telefonach - doczekaliśmy się przezroczystego smartfona!

Strona głównaPrzełom w telefonach - doczekaliśmy się przezroczystego smartfona!
15.06.2016 11:11
Przełom w telefonach - doczekaliśmy się przezroczystego smartfona!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Rywalizacja wśród chińskich producentów smartfonów jest tak zacięta, że trzeba imać się wszelkich możliwych sposobów na wyróżnienie swojej marki. Nawet tak niezwykłych, jak projekt Vivo.

O tym, że Vivo ma spore ambicje, wiadomo już co najmniej od momentu premiery filmu _ Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów _. Chińska marka promowała tam swoje urządzenia na zasadzie lokowania produktu, ale nie tylko –. w jednej ze scen Tony Stark używa bowiem przezroczystego urządzenia, które wygląda może nietypowo, ale z powodzeniem pełni funkcję telefonu.

Niby nic specjalnego, ale scena ta nabrała nowego znaczenia obecnie, w kontekście pojawienia się plakatów promujących nowy, tajemniczo wyglądający telefon Vivo. Urządzenie, trzymane przez ambasadora marki, koreańskiego aktora Song Joong Ki, jest w większości przezroczyste, co oczywiście sprawia, że wygląda niezwykle oryginalnie.

Gdy smartfon wejdzie do produkcji i sprzedaży, prawdopodobnie należeć będzie do serii urządzeń Vivo X, nosząc oznaczenie Vivo X7 lub Vivo X7 Plus. Żadne szczegóły techniczne na jego temat nie są jak na razie znane.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)