ycipk-2wvuaq

Przełom w oglądaniu TV online – jak oglądać polską telewizję za granicą

Marzec to miesiąc dużej zmiany w warunkach dostępu do treści cyfrowych poza granicami Polski. Już od teraz, niezależnie czy jesteś na wakacjach, czy w podroży służbowej, nie tracisz dostępu do ulubionych, polskich programów telewizyjnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przełom w oglądaniu TV online – jak oglądać polską telewizję za granicą
(iStock.com)
ycipk-2wvuaq

Według rozporządzenia Komisji Europejskiej, dostawcy usług cyfrowych i VOD będą mieć obowiązek udostępniania treści płatnych użytkownikom przebywającym tymczasowo poza granicami kraju. Ponadto, będą mogli oni zdecydować czy chcą udostępniać te treści również nieodpłatnie, jednak po dokonaniu weryfikacji stałego miejsca zamieszkania użytkownika.

Jedną z usług, która udostępni użytkownikom możliwość oglądania stacji telewizyjnych, zarówno w ofercie bezpłatnej, jak i w pakietach płatnych, jest WP Pilot. Jeśli planujemy urlop za granicą lub wyjeżdżamy służbowo, podczas rejestracji wystarczy zweryfikować w dwóch prostych krokach stały pobyt w Polsce i swobodnie korzystać z usługi.

WP Pilot
Podziel się
ycipk-2wvuaq

WP Pilot to platforma oferująca dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych w pakietach bezpłatnych i premium. Jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z Android TV. Użytkownicy po zalogowaniu mają dostęp do popularnych kanałów takich jak TVP 1, TVP 2, Polsat i TVN bez limitów. WP Pilot oferuje też pakiety płatne takie jak pakiet Eleven Sports i pakiet rozszerzony (dający dostęp do ponad 80 kanałów).

Sprawdź WP Pilot i przekonaj się sam : https://goo.gl/qnKURw.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2wvuaq

ycipk-2wvuaq
ycipk-2wvuaq