Przełączniki ATEN dla graczy i miłośników multimediów

Przełączniki ATEN dla graczy i miłośników multimediów

Przełączniki ATEN dla graczy i miłośników multimediów
25.05.2009 12:42

ATEN International wprowadza 2- i 4- portowe przełączniki USB HDMI KVMP (klawiatura, video, myszka
i peryferia). CS1792 i CS1794 to przełączniki nowej generacji, dzięki którym można zarządzać wieloma komputerami i urządzeniami zewnętrznymi USB za pomocą jednej klawiatury, monitora i myszy przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej jakości przekazu multimedialnego.

Stylowy przełącznik USB HDMI KVMP doskonale sprawdza się we współczesnym środowisku SOHO. To prawdziwy hit dla graczy i zaawansowanych użytkowników, którzy oczekują wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

CS179. i CS1794 są częścią nowej serii zaawansowanych przełączników KVM - CubiQ. Oba modele posiadają nowoczesny stylowy panel z wielofunkcyjnymi przyciskami, umożliwiającymi łatwe przełączanie i pracę w warunkach przyjaznych dla użytkownika. Nowe przełączniki USB HDMI KVMP odpowiadają standardom HDMI 1.3a i HDCP, a funkcja Video DynaSync zapewnia automatyczną optymizację rozdzielczości. CS1792 i CS1794 obsługują urządzenia w technologii audio HD, co zapewnia użytkownikom doznania dźwiękowe najwyższej jakości. Wbudowany 2-portowy hub USB 2.0 umożliwia podłączenie do przełącznika drukarki, aparatu cyfrowego, pamięci lub innych urządzeń USB. Użytkownik może w łatwy sposób dodawać nowe urządzenia zewnętrzne i synchronizować ich pracę z komputerami podłączonymi do przełącznika KVM.

Obraz

Nowoczesny i przyjazny dla użytkowników panel kontrolny pozwala na niezależne i proste przełączanie między KVM i urządzeniami zewnętrznymi przy pomocy przycisków na przednim panelu przełącznika lub poprzez klawisze funkcyjne klawiatury. Dodatkowo panel LED z podświetlanymi ikonami umożliwia śledzenie stanu podłączonych urządzeń. Przyciski Mode i Port Selection posiadają trzy ikony LED, które przedstawiają stan KVM, USB i audio. Dzięki nowym przełącznikom użytkownicy mogą jednocześnie słuchać muzyki z komputera, używać innych aplikacji, kontrolować urządzenia zewnętrzne USB lub grać w gry video.

„Dostosowujemy się do stale rosnących potrzeb użytkowników, którzy oczekują możliwości odbioru perfekcyjnego obrazu i dźwięku. Wprowadzenie na rynek przełączników USB HDMI KVMP pozwala dotrzymać kroku producentom zawansowanych rozwiązań video dostępnych na rynku. CS179. i CS1794 łączy w sobie zalety zcentralizowanego zarządzania urządzeniami z najwyższą jakością przesyłu multimediów bez jakichkolwiek zniekształceń” - powiedział Kevin Chen, prezes ATEN International.

Dzięki wbudowanemu czujnikowi zasilania przełącznik dostosowuje się do pracy komputerów –. jeśli jeden z nich jest wyłączony, KVM automatycznie przełączy się do innego, aktywnego komputera. CS1792 i CS1794 oferują najnowsze technologie emulacji klawiatury i myszy w celu bezbłędnego startu oraz przyłączania w czasie rzeczywistym, a dzięki funkcji bypass współpracują ze wszystkimi sterownikami wielofunkcyjnej myszy.

CS179. i CS1794 są kompatybilne ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi (Windows 2000, XP, Vista, Linux i Mac), a ich podłączenie nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania.

Dostępność i ceny:

Przełączniki KVMP CS1792 i CS1794 są już dostępne w sprzedaży. Sugerowana cena netto to 189,95 euro za CS1792 i 299,95 euro za CS1794.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)