Przeciwnicy 5G mają nową broń. I nie zawahają się jej użyć

Przeciwnicy 5G mają nową broń. I nie zawahają się jej użyć

Źródło zdjęć: © 123RF
Konrad Siwik
14.08.2021 12:20

Francuzi podczas II Wojny Światowej w ramach walki z wrogimi siłami zrzucali z samolotów… ulotki propagandowe. Przeciwnicy 5G najwyraźniej idą w ich ślady, bo przeciwko sieci 5G planują wywieszać plakaty.

Przeciwnicy sieci 5G mają mnóstwo absurdalnych pomysłów na przeciwstawienie się technologii. W przeszłości podpalali już maszty z nadajnikami 5G, czy kupowali klatki na routery, dziwiąc się później, że nie działa im wi-fi. Teraz wpadli na kolejny pomysł.

Na polskich grupach na Facebooku zrzeszających przeciwników złowieszczej sieci 5G pojawił się post niejakiego Mateusza Zająca zachęcający do walki z nowym standardem telekomunikacyjny.

"Nie wspieraj 5G! Nie kupuj urządzeń z 5G! Jak nie będzie popytu na 5G, to nie będzie również 5G!" – apeluje wyznawca teorii spiskowych. "Koniecznie rozwieszajcie po okolicy poniższy plakat. Możecie go także drukować na papierze A2 na transparenty i brać na protesty" – zachęca swoich zwolenników.

Obraz
© Facebook

Pod tekstem zamieścił również link do pobrania plakatu w formacie PDF. I choć nie do wszystkich grup tego typu mamy dostęp – w końcu niektóre są prywatne i przyjmują tylko zweryfikowanych foliarzy – udało nam się dotrzeć do jednej z nich, która okazała się publiczna.

W działach foliarzy można jednak dostrzec pewien absurd. W końcu do rozpowszechniania swoich treści korzystają z internetu. A ten przecież działa obecnie m.in. dzięki standardowi 5G, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)