Program TV w smartfonach z Androidem i iOS'em od WP

Program TV w smartfonach z Androidem i iOS'em od WP

Program TV w smartfonach z Androidem i iOS'em od WP
02.06.2011 15:16, aktualizacja: 02.06.2011 16:19

Wirtualna Polska udostępniła właśnie swoje dwie, nowe i oczywiście bezpłatne aplikacje z programem TV dla posiadaczy smartfonów z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Aplikacje umożliwiają bezpośredni dostęp do ramówki wybranych przez użytkownika stacji, prezentację aktualnie trwających audycji, ustawienie przypomnień o nadchodzących programach oraz pobranie danych na siedem kolejnych dni.

Aplikacja Program TV pozwala na przeglądanie w dowolnym miejscu i czasie ramówki blisko 30. kanałów telewizyjnych, w tym ponad 120 polskojęzycznych. Prócz tego, aplikacje posiadają użyteczne funkcje, takie jak lista ulubionych stacji według wybranej przez użytkownika kolejności, teraz w TV, czyli prezentacja aktualnie trwających programów.

Obraz
© (fot. WP.PL)

Ciekawą funkcją jest oś czasu – chronologiczna prezentacja wszystkich programów z danego dnia, alerty, czyli możliwość ustawienia powiadomień o nadchodzących audycjach. Dostępna jest także funkcjonalność "pobierz wszystko", dzięki której użytkownik ma dostęp do całego programu telewizyjnego w trybie offline. Aplikacje umożliwiają też dzielenie się informacjami o programach na Facebooku, poprzez sms i e-mail. Zapraszamy do pobrania aplikacji z Adroid Market oraz AppStore.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)