Produkty Steel Series dedykowane do Diablo III

Produkty Steel Series dedykowane do Diablo III

Produkty Steel Series dedykowane do Diablo III
Źródło zdjęć: © SteelSeries
29.06.2011 12:09, aktualizacja: 29.06.2011 12:20

SteelSeries poinformował o współpracy z Blizzard Entertainment nad nową rodziną produktów SteelSteries Diablo III. Należą do niej mysz, zestaw słuchawkowy oraz dwie podkładki pod mysz Diablo III QcK, z grafiką przedstawiającą Szamana lub Barbarzyńcę. Produkty te zostały stworzone z wykorzystaniem technologii, rozwiązań sprzętowych oraz systemu podświetlenia, pasujących wyglądem oraz charakterem do oczekiwanej przez wielu graczy trzeciej gry z serii Diablo

Mysz SteelSeries Diablo III

Mysz SteelSeries Diablo III została wyposażona w laserowy czujnik o czułości sięgającej 500. CPI oraz 7 ergonomicznie rozmieszczonych przycisków, których gwarantowana żywotność wynosi 10 milionów kliknięć - trzykrotnie więcej, niż w przypadku standardowej myszy. Symetryczny kształt pozwala obsługiwać mysz zarówno prawą, jak i lewą ręką.

Obraz
© (fot. SteelSeries)

Charakteru, pasującego klimatem do Diablo, nadawać ma podświetlenie czerwonym kolorem trzech punktów myszy - kółka, wskaźnika czułości oraz logo gry. Gracze mogą włączyć lub wyłączyć to podświetlenie, a także wybrać jeden z trzech trybów pulsowania. Urządzenie zostało wyposażone w nylonowy, podwójnie pleciony przewód oraz pozłacane złącze USB. Oprogramowanie SteelSeries Engine umożliwia dostosowanie ustawień do potrzeb użytkownika i jest kompatybilne z komputerami Mac oraz PC. Możemy skonfigurować działanie myszy, przeciągając i upuszczając elementy oznaczające umiejętności lub polecenia w grze. Interfejs oprogramowania konfiguracyjnego jest również utrzymany w stylu Diablo III. Każdemu z 7 przycisków myszy można szybko przypisać komendy.

Sugerowana cena detaliczna myszy SteelSeries Diablo III to 69,99 EUR.

Zestaw słuchawkowy SteelSeries Diablo III

Zestaw słuchawkowy SteelSeries Diablo III cechuje się lekką konstrukcją. Na ergonomicznym pałąku umieszczono zamknięte słuchawki tłumiące dźwięki zewnętrznego świata i otaczające gracza odgłosami świata gry. Skórzane nauszniki słuchawek wygodnie otulają ucho, a wbudowane głośniki o średnicy 5. mm budują zoptymalizowaną przestrzeń dźwiękową.

Matowoczarne wykończenie jest utrzymane w tym samym stylu, co mysz SteelSeries Diablo III, dzięki grafice na opasce oraz podświetleniu w kolorze tej samej czerwieni. Którą znajdziemy w myszy. Jest to pierwszy podświetlany zestaw słuchawkowy SteelSeries. Podobnie, jak w przypadku myszki, gracze mogą włączyć lub wyłączyć podświetlenie, a także wybrać jeden z trzech trybów pulsowania. Światło jest emitowane przez 1. diod LED umieszczonych na całym zestawie. Diody umieszczone wokół krawędzi nauszników i w symbolu „III”, sprawiają, że poświata emanuje z lewej i prawej słuchawki.

Zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w jednokierunkowy, wysuwany mikrofon produkcji SteelSeries, który umożliwia wygodną rozmowę podczas rozgrywki w serwisie Battle.net. Na wytrzymałym, plecionym dwukrotnie przewodzie wyposażonym w łącze USB umieszczono mechanizm regulacji głośności i wyciszania dźwięku. Gracze potrzebujący większej kontroli nad dźwiękiem gry mogą skorzystać z oprogramowania SteelSeries Engine, które umożliwia dostosowanie poziomu głośności i ustawień korektora.

Sugerowana cena detaliczna zestawu słuchawkowego wynosi 199,99 EUR.

Podkładki pod mysz SteelSeries Diablo III

Gracze mogą również zaopatrzyć się w jedną z dwóch materiałowych podkładek dostosowanych do myszy SteelSeries Diablo III. Podkładki pod mysz SteelSeries QcK są wyłożone od spodu gumową warstwą antypoślizgową, a ich wierzch jest pokryty materiałem o zoptymalizowanej fakturze z grafiką z gry Diablo III. Podkładka SteelSeries Diablo III QcK Barbarian Edition jest ozdobiona oficjalną grafiką klasy barbarzyńcy, z kolorystyką utrzymaną w tonacji głębokiej czerwieni i ziemi, która łączy się z postacią tego brutalnego wojownika. Podkładka SteelSeries Diablo III QcK Witch Doctor Edition cechuje się bardziej stonowanymi, zielonymi i purpurowymi kolorami, charakterystycznymi dla tej nowej, potężnej postaci przyzywającej.

Sugerowana cena detaliczna podkładki to 14,99 EUR.

Produkty z rodziny SteelSeries Diablo III będą dostępne w Internecie i wybranych sklepach w momencie premiery gry.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)