Problemy z działaniem iPhone'a 8. Apple naprawi usterkę za darmo

Problemy z działaniem iPhone'a 8. Apple naprawi usterkę za darmo

Problemy z działaniem iPhone'a 8. Apple naprawi usterkę za darmo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
03.09.2018 08:45

Apple uruchomił nowy program naprawczy dla iPhone'ów 8. Wszystko przez to, że urządzenia mogą nie działać poprawnie.

Problemy dotyczą płyty głównej w niektórych modelach iPhone 8. Apple dodaje, że awaria grozi niewielkiemu procentowi. Kłopotliwe egzemplarze mogą resetować się, zawieszać czy nawet nie uruchamiać się.

Według Apple, wada dotyczy urządzeń sprzedawanych w okresie od września 2017 do marca 2018. Dobra wiadomość z polskiej perspektywy jest taka, że są to iPhone'y 8 dostępne na rynkach amerykańskim, australijskim, chińskim, japońskim czy indyjskim. Polscy użytkownicy raczej nie są więc zagrożeni awarią. Choć trzeba pamiętać, że dziś kupienie sprzętu w innym państwie to nie jest wielki problem.

Apple nie zostawi poszkodowanych z wadliwym sprzętem. Na stronie internetowej producenta można sprawdzić, czy nasz telefon pochodzi z feralnej partii. Apple gwarantuje darmową naprawę usterki.

Apple: problemy z MacBookami

W czerwcu Apple przyznało, że mogą wystąpić problemy z klawiaturami MacBooka i MacBooka Pro. Litery lub znaki powtarzają się nieoczekiwanie, litery lub znaki nie pojawiają się, co najmniej jeden klawisz jest "lepki" lub nie reaguje w spójny sposób - to były objawy awarii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)