Problemy w banku Santander. Nie można skorzystać z bankomatu [AKTUALIZACJA]

Problemy w banku Santander. Nie można skorzystać z bankomatu [AKTUALIZACJA]

Problemy w banku Santander. Nie można skorzystać z bankomatu [AKTUALIZACJA]
Źródło zdjęć: © East News | Wojtek Laski/East News
Arkadiusz Stando
22.10.2018 08:37, aktualizacja: 23.10.2018 11:32

Klientów banku Santander Bank Polska czekała dzisiejszego poranka niemiła niespodzianka. Niektórzy użytkownicy mają problemy z płatnościami kartą i nie ma możliwości pobrania gotówki z bankomatu. Bank pracuje nad naprawą problemu.

[AKTUALIZACJA] dostaliśmy wiadomość e-mail z biura prasowego banku Santander Bank Polska: "usunęliśmy niedogodności, wszystko działa poprawnie"

Klienci Santander Bank Polska zgłaszają problemy związane z pobieraniem gotówki z bankomatów. Jak czytamy w komentarzach na stronie Facebookowej banku, od około 6 rano występują problemy z płatnościami kartą. Bank informuje, że trwają prace nad rozwiązaniem problemu. Póki co nie ma możliwości pobierania pieniędzy z bankomatu i nie wiadomo, kiedy problem zostanie rozwiązany.

Bank wydał oficjalne oświadczenie na Facebooku:

Obraz
© facebook

Klienci masowo zgłaszali problemy z płatnościami kartą banku Santander Bank Polska. W szczytowym momencie pojawiło się 90 zgłoszeń, w większości dotyczących płatności kartą.

Obraz
© Downdetector
Obraz
© Downdetector

Jakim typem gracza jesteś? Preferujesz klasyczne produkcje dla jednego gracza czy uważnie śledzisz esport? Wypełnij nasz quiz!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)