Pro Power - najmocniejsze maszynki do włosów marki Remington

Pro Power - najmocniejsze maszynki do włosów marki Remington

Pro Power - najmocniejsze maszynki do włosów marki Remington
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.09.2013 14:31

Pro Power to najszybsza seria maszynek marki Remington, oferujących prędkość cięcia równą 300 mm/s. Seria wyposażona została w nowe ostrza pokryte powłoką tytanową, które są mocniejsze od stalowych.

Silnik Pro Power zapewnia dwukrotnie wyższą wydajność w porównaniu do poprzedniej serii marki Remington. Oprócz mocniejszych ostrzy pokrytych powłoką tytanową, nowe maszynki marki Remington posiadają wzmocnione grzebienie, które są bardziej elastyczne i mniej łamliwe.

Zasilanie litowe zastosowane w nowej serii ma zapewniać dłuższy czas działania baterii oraz krótsze ładowanie w porównaniu do wcześniejszych modeli. Możliwości ładowania przez USB pozwala na używanie maszynki również w podróży. Z kolei system Quick Wash umożliwia wysunięcie ostrzy przy pomocy jednego przycisku, co pozwala na dokładniejsze ich umycie.

Produkty dostępne w serii Pro Power:

Remington Pro Power Maszynka do strzyżenia włosów HC5800

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Maszynka do włosów Pro Power zawiera baterię litową, umożliwiająca pracę do 12. minut. System Auto Boost automatycznie ustawia potrzebną prędkość obrotową silnika w zależności od rodzaju włosów. Dwie nakładki grzebieniowe z długością strzyżenia od 3 do 42 mm oraz grzebień do zarostu z zakresem od 1 do 13 mm dają możliwości formowania fryzury. Cyfrowy wyświetlacz pokazuje jaki jest stopień naładowania baterii, a w przypadku rozładowania można ją naładować już w ciągu 10 min.

Sugerowana cena detaliczna – 289 zł

Remington Pro Power Maszynka do strzyżenia włosów HC5600

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Maszynka zapewnia czas pracy do 12. minut, dzięki zastosowaniu baterii litowej, którą naładować można już w 10 min. Maszynka posiada dwie nakładki grzebieniowe z długością strzyżenia od 3 do 42 mm oraz grzebień do zarostu (1,5 mm). System Dual Boost pozwala dostosować prędkość - wystarczy ustawić opcję „Boost”, aby uzyskać maksymalną moc maszynki.

Sugerowana cena detaliczna -199 zł

Remington Pro Power Maszynka do strzyżenia włosów HC5400

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Bateria zapewnia 6. minut pracy, a czyszczeni ułatwiać ma system Quick Wash. Ta poręczna maszynka zawiera dwie nakładki grzebieniowe z długością strzyżenia od 3 do 42 mm.

Sugerowana cena detaliczna – 169 zł

Remington Pro Power Maszynka do strzyżenia włosów HC5200

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Elegancka i stylowa maszynka posiada silnik Pro Power oraz samoostrzące ostrza. Dwa grzebienie oferują możliwość wyboru długości strzyżenia od 3 do 4. mm. 40 minut bezprzewodowej pracy gwarantuje idealny wygląd w każdej chwili.

Sugerowana cena detaliczna - 129 zł

Nowa Seria Pro Power marki Remington będzie dostępna w sklepach od 0. października 2013 r.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)