Prezes Huawei sfotografowany z "tajemniczym" telefonem - Huawei P9

Prezes Huawei sfotografowany z "tajemniczym" telefonem - Huawei P9
Źródło zdjęć: © chip / mydrivers

21.03.2016 11:00, aktual.: 21.03.2016 16:34

Już niedługo, 6 kwietnia spodziewamy się światowej premiery nowego "okrętu flagowego" Huawei ? modelu P9. Ale są tacy, którzy mogą używać go już obecnie.

Do takiego uprzywilejowanego grona osób należy niewątpliwie sam prezes firmy Huawei, Richard Yu. Redaktorzy niektórych pism branżowych uważają, że "problem w tym, że popisał się on daleko idącą nieostrożnością, dając się sfotografować podczas używania niezwykle wyglądającego smartfona". Natomiast naszym zdaniem to najzwyczajniej tak zwany... "wyciek kontrolowany".

Nie jest tajemnicą, że prezesi, osoby odpowiedzialne za poszczególne departamenty w firmie, a także handlowcy i partnerzy otrzymują flagowe smartfony na długo przed oficjalną premierą. Powodów jest mnóstwo, m.in konieczność zaprezentowania urządzenia podczas uzgadniania warunków dystrybucji. Fakt, że prezes Huawei korzysta z P9 także nikogo nie powinien dziwić. Fakt, że P9 wyposażony będzie w dwa obiektywy aparatu głównego też nie jest specjalną tajemnicą. Wystarczy spojrzeć na oficjalną zapowiedź premiery.

Obraz
© (fot. Huawei)

Huawei P9 będzie prawdopodobnie wyposażony w ekran o przekątnej 5,2 cala, układ Kirin 950 i 3 GB pamięci RAM (plus 32 GB na dane, w wersji standardowej). Ale wiele wskazuje na to, że najciekawszy będzie w tym nowym telefonie właśnie aparat.

słk / chip / mydrivers

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)