Prestigio - 200 GB na dane w chmurze

Prestigio - 200 GB na dane w chmurze07.02.2014 11:56
Prestigio - 200 GB na dane w chmurze
Źródło zdjęć: © theaucitron / flickr.com / CC

Od lutego na każdym tablecie z serii MultiPad i każdym smartfonie z linii MultiPhones producent zainstaluje aplikację pozwalającą na dostęp do darmowej chmury o pojemności 200 GB.

Chmura Prestigio to wirtualny dysk o pojemności 20. GB – pojemność przydzielana jest na okres jednego roku. To, co wyróżnia rozwiązanie chmurowe Prestigio (oparte na SurDoc), to gwarancja 100% prywatności. Dostęp do plików ma tylko użytkownik – żadna nieuprawniona osoba, haker przejmujący kontrolę nad serwerem, pracodawca czy nawet rządowa agenda nie ma możliwości dostania się do zasobów chmury. MultiCloud korzysta z metody zabezpieczenia plików TruPrivacy, która umożliwia użytkownikowi dostęp do zasobów bez konieczności posiadania klucza szyfrującego.

Z poziomu tabletu lub smartfonu przy pomocy połączenia Wi-Fi użytkownik zarządza plikami, wgrywa zdjęcia, filmy czy dokumenty. Zgromadzone pliki można s przeglądać i edytować, niezależnie od formatu, w jakim są zapisane, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Zapisane w chmurze dokumenty i pliki mogą być udostępniane za pomocą klienta poczty email oraz mediów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)