Prestigio - 200 GB na dane w chmurze

Prestigio - 200 GB na dane w chmurze

Prestigio - 200 GB na dane w chmurze
Źródło zdjęć: © theaucitron / flickr.com / CC
07.02.2014 11:56, aktualizacja: 07.02.2014 12:25

Od lutego na każdym tablecie z serii MultiPad i każdym smartfonie z linii MultiPhones producent zainstaluje aplikację pozwalającą na dostęp do darmowej chmury o pojemności 200 GB.

Chmura Prestigio to wirtualny dysk o pojemności 20. GB – pojemność przydzielana jest na okres jednego roku. To, co wyróżnia rozwiązanie chmurowe Prestigio (oparte na SurDoc), to gwarancja 100% prywatności. Dostęp do plików ma tylko użytkownik – żadna nieuprawniona osoba, haker przejmujący kontrolę nad serwerem, pracodawca czy nawet rządowa agenda nie ma możliwości dostania się do zasobów chmury. MultiCloud korzysta z metody zabezpieczenia plików TruPrivacy, która umożliwia użytkownikowi dostęp do zasobów bez konieczności posiadania klucza szyfrującego.

Z poziomu tabletu lub smartfonu przy pomocy połączenia Wi-Fi użytkownik zarządza plikami, wgrywa zdjęcia, filmy czy dokumenty. Zgromadzone pliki można s przeglądać i edytować, niezależnie od formatu, w jakim są zapisane, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Zapisane w chmurze dokumenty i pliki mogą być udostępniane za pomocą klienta poczty email oraz mediów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)