Premiera Motoroli RIZR Z8

Premiera Motoroli RIZR Z8

Premiera Motoroli RIZR Z8
12.09.2007 16:46, aktualizacja: 03.03.2008 15:53

Polskiej premierze slidera Motoroli RIZR Z8 w kinie Silver Screen towarzyszył pokaz filmu "Ultimatum Bourne'a". Film ten będzie także dodawany do zestawu zapisany na karcie microSD.

Polskiej premierze slidera Motoroli RIZR Z8 w kinie Silver Screen towarzyszył pokaz filmu "Ultimatum Bourne'a". W najnowszej części serii słynny agent korzysta z telefonu Motoroli. Ale nie jest to jedyne powiązanie kina z telefonem komórkowym: Jason Bourne będzie towarzyszył każdemu posiadaczowi nowego RIZR Z8. Motorola, jako pierwsza na świecie, do każdego modelu tego telefonu dołączy pełnometrażowy film z przygodami Bourne’a zapisany na karcie microSD.

Nowy multimedialny telefon Motoroli to m.in. mobilne kino i czysty dźwięk w najwyższej jakości. Dzięki niemu można nagrywać i odtwarzać filmy z prędkością 30 klatek na sekundę. Jako jeden z niewielu modeli na rynku obsługuje standard kodowania sekwencji wideo H.264, a ponadto wyświetla aż 16 milionów kolorów. Nową jakość dźwięku zapewnia technologia Bluetooth Stereo - łącząca telefon ze słuchawkami stereofonicznymi bez zbędnego kabla np. z bardzo lekkimi słuchawkami Motoroli ROKR S9. Multimedialność telefonu dopełniają: HSDPA, czyli błyskawiczny dostęp do internetu, umożliwiający ściągniecie utworu muzycznego w kilka sekund. Do tego aparat fotograficzny i wygodna przeglądarka stron w sieci.

Motorola RIZR Z8 posiada także niespotykany wygląd. Ten slider po rozsunięciu “łamie się" i idealnie dopasowuje do owalnego kształtu twarzy. Dzięki temu telefon jest wygodny w użyciu, a głos dobrze słyszalny. Wyposażony jest także w duży wyświetlacz, który doskonale nadaje się do oglądania filmów, zdjęć, przeglądania stron internetowych - zarówno pionowo, jak i horyzontalnie. Dzięki kartom microSD rozszerzającym pamięć do 4GB, na ulubioną muzykę i wszystkie potrzebne dane zawsze znajdzie się miejsce.

[

Obraz

]( http://zakupy.wp.pl/recid,184884,title,Motorola-Z8-,produkt.html )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)