Pralka odporna na facetów - nawet oni poradzą sobie z praniem

Pralka odporna na facetów - nawet oni poradzą sobie z praniem

Pralka odporna na facetów - nawet oni poradzą sobie z praniem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.12.2014 13:51

Czy wiesz jak uprać swoją kurtkę narciarską? Ile proszku dodać? Jak nie zniszczyć ulubionego wełnianego swetra? Te oraz wiele innych pytań zadaje sobie zapewne wielu mężczyzn. Pranie to wbrew pozorom czynność, która wymaga niemałej wiedzy. Samsung zaprojektował pralkę, która nie wymaga znajomości wszystkich tajników prania, a wszystko sprowadza się do wybrania odpowiedniej procedury na dotykowym ekranie. Tak jak na smartfonie czy tablecie.

Pralka Crystal Blue dzięki zastosowanym w nim technologiom, za pomocą jednego kliknięcia pozwala na przejęcie całkowitej kontroli nad procesem prania. Model WW9000. dzięki zastosowanemu w nim całkowicie dotykowemu wyświetlaczowi jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. System Fuzzy Logic umożliwia natomiast automatyczny dobór parametrów prania w zależności od ładunku. Cztery systemy czujników gromadzą informacje na temat objętości wsadu, niezbędnej ilości wody i środka piorącego oraz stopnia zabrudzenia odzieży i na tej podstawie dobierają optymalny program piorący. Możliwe jest także samodzielne wybranie jednego z 14 programów piorących, wśród których znajdują się m. in. program outdoor, syntetyki, wełna lub sport.

Pralką można operować także z poziomu smartfona. Oznacza to, że nie trzeba być w domu aby wcisnąć przycisk start –. można to zrobić w dowolnym momencie dnia, wystarczy tylko wcześniej załadować bęben. Można więc tak zaplanować pranie aby skończyło się w momencie naszego powrotu do domu. Użytkownik może także wstrzymać proces prania, zmienić czas jego trwania oraz otrzymać powiadomienie o zakończeniu.

Pranie jest również oszczędne dzięki technologii Eco Bubble. W wyniku połączenia wody, powietrza i proszku tworzy się aktywna piana, która wnika w tkaniny głębiej i szybciej, rozpuszczając zabrudzenia od samego początku cyklu prania. Przez to pranie w niskiej temperaturze jest tak samo skuteczne, jak w wysokiej. To z kolei pozwala na oszczędność energii elektrycznej - średnie zużycie energii w ciągu roku to 15. kWh.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)