Pozbierane.pl nowy serwis w polskiej sieci

Pozbierane.pl nowy serwis w polskiej sieci

Pozbierane.pl nowy serwis w polskiej sieci
27.08.2009 16:08

W sieci pojawił sie nowy serwis, który powstał z myślą o użytkownikach, którzy oczekują konkretnych informacji, z wytypowanych przez siebie źródeł, dostępnych w jednym miejscu.
Witrynę można zbudować samodzielnie, według własnych oczekiwań. To błyskawiczny dostęp „na skróty” do interesujących treści - bez otwierania wielu przeglądarek i zakładek.

W sieci pojawił sie nowy serwis, który powstał z myślą o użytkownikach, którzy oczekują konkretnych informacji, z wytypowanych przez siebie źródeł, dostępnych w jednym miejscu. Witrynę można zbudować samodzielnie, według własnych oczekiwań. To błyskawiczny dostęp „na skróty” do interesujących treści – bez otwierania wielu przeglądarek i zakładek.

W serwisie prezentowane są takie cegiełki, jak: Wiadomości, Sport, NoCoTy, Tech, Mini Poczta, Facet. Jednak w rzeczywistości witrynę może zbudować sam użytkownik, według własnych oczekiwań, ułatwiając sobie dostęp do interesujących treści.

Obraz

Inspirujące jest już samo tworzenie spersonalizowanej strony. Twórcy serwisu prowadzą użytkownika za rękę, poprzez zakładki Zrób swoją stronę, Dodaj nowe źródło, itd. Dzięki wyświetlanym podpowiedziom, nawet osoby mniej obyte z Internetem mogą w łatwy sposób skonstruować serwis, w którym codziennie znajdą najświeższe informacje z wybranych przez siebie źródeł (zakładka Moje źródła może ewoluować).

Istotną częścią serwisu jest jego społeczność. Użytkownicy mogą obejrzeć strony publiczne stworzone przez członków serwisu Pozbierane, a także wzajemnie polecać sobie treści i wymieniać się komentarzami, dyskutować, nawiązywać kontakty, itp.

Serwis jest polską wersją witryny djinngo.com, z grupy produktów France Telecom. Docelowo będzie dostępny w dwóch wersjach: web i mobile (do zainstalowania w telefonach komórkowych, po uprzednim zalogowaniu do serwisu). Wersja komórkowa pozwoli użytkownikom na bieżący odbiór interesujących ich informacji, niezależnie od miejsca, w którym w danej chwili przebywają. http://pozbierane.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)