Trwa ładowanie...
ycipk-2t758s

Powstał nowy fragment "Harry'ego Pottera". Jest tylko jeden haczyk

Fani powieści J.K. Rowling mogą mieć powody do radości, ale tylko umiarkowane. Owszem, powstał nowy fragment, ale napisał ją bot, nie autorka serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozdział został napisany przez sztuczną inteligencję
Rozdział został napisany przez sztuczną inteligencję (botnik.org)
ycipk-2t758s

Sztuczna inteligencja kolejny raz zaskoczyła wszystkich. Mimo tego, że zlecanie jej przeróżnych zadań staje się powoli rzeczą naturalną. Wiele można było się po niej spodziewać, ale nie, że napisze kontynuację Harry'ego Pottera.

Za projekt odpowiada firma Botnik Studios. To co z tego wyszło, może niekoniecznie zadowolić fanatyków serii. Tytuł nowego rodzdziału to "Harry Potter i Portret czegoś, co wygląda jak wielka kupa popiołu".

Zobacz Także: Kierowcy wpadają w pułapkę oszustów. Nowa plaga w internecie

ycipk-2t758s

Nie brzmi to zachęcająco. A sama nazwa jest dopiero początkiem. Stworzony przez bota fragment opowiada o historii Rona zjadającego rodzinę Hermiony czy Hufflepufu posiadającego pulsującą świnię niczym ropucha. Jeśli to wam nie wystarczy, to polecamy lekturę.

Zobacz Także: Nowe obowiązkowe wyposażenie samochodów. Zmiana prawa już od przyszłego roku

Jest coś co pozytywnie zaskakuje. Większość zdań jest logiczna i posiada zachowaną składnię. Co prawda zdarzają się wpadki, ale można jej to wybaczyć. Sztucznej inteligencji nadal daleko do zrozumienia sposobu widzenia świata przez ludzi.

ycipk-2t758s

Więcej o projekcie dowiedzie się na stronie Botnik Studios.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2t758s

ycipk-2t758s
ycipk-2t758s