Trwa ładowanie...
d36yl23

Powstał nowy fragment "Harry'ego Pottera". Jest tylko jeden haczyk

Fani powieści J.K. Rowling mogą mieć powody do radości, ale tylko umiarkowane. Owszem, powstał nowy fragment, ale napisał ją bot, nie autorka serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozdział został napisany przez sztuczną inteligencję
Rozdział został napisany przez sztuczną inteligencję (botnik.org)
d36yl23

Sztuczna inteligencja kolejny raz zaskoczyła wszystkich. Mimo tego, że zlecanie jej przeróżnych zadań staje się powoli rzeczą naturalną. Wiele można było się po niej spodziewać, ale nie, że napisze kontynuację Harry'ego Pottera.

Za projekt odpowiada firma Botnik Studios. To co z tego wyszło, może niekoniecznie zadowolić fanatyków serii. Tytuł nowego rodzdziału to "Harry Potter i Portret czegoś, co wygląda jak wielka kupa popiołu".

Zobacz Także: Kierowcy wpadają w pułapkę oszustów. Nowa plaga w internecie

Nie brzmi to zachęcająco. A sama nazwa jest dopiero początkiem. Stworzony przez bota fragment opowiada o historii Rona zjadającego rodzinę Hermiony czy Hufflepufu posiadającego pulsującą świnię niczym ropucha. Jeśli to wam nie wystarczy, to polecamy lekturę.

d36yl23

Zobacz Także: Nowe obowiązkowe wyposażenie samochodów. Zmiana prawa już od przyszłego roku

Jest coś co pozytywnie zaskakuje. Większość zdań jest logiczna i posiada zachowaną składnię. Co prawda zdarzają się wpadki, ale można jej to wybaczyć. Sztucznej inteligencji nadal daleko do zrozumienia sposobu widzenia świata przez ludzi.

Więcej o projekcie dowiedzie się na stronie Botnik Studios.

d36yl23

Podziel się opinią

Share

d36yl23

d36yl23
Więcej tematów