Powstaje nowe centrum Google w Polsce

Powstaje nowe centrum Google w Polsce

Powstaje nowe centrum Google w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.05.2015 10:46, aktualizacja: 05.05.2015 11:31

Firma Google wybrała lokalizację Campus Warsaw. Przestrzeń Google dla startupów technologicznych powstanie w zabytkowym budynku warszawskiego Centrum Praskiego Koneser.

Historia fabryki jest bardzo interesująca, wiele budynków “Konesera”. z czerwonej cegły wybudowano jeszcze w XIX wieku, przetrwały II Wojnę Światową, a obecnie ekipy budowlane będą pracować nad renowacją kompleksu, włączając w to budynki mieszkalne, sklepy i biura, w tym miejsce, gdzie znajdować się będzie Campus Warsaw.

Powstanie Campus Warsaw ogłosił w zeszłym roku Eric Schmidt, prezes rady Google, podczas jego wizyty w Polsce. Campus Warsaw, centrum społeczności startupowej dla przedsiębiorców z Polski i całej Europy Środkowo-Wschodniej, zostanie otwarte pod koniec 201. r.

Google Campus Warsaw to inicjatywa Google w ramach programu innowacyjności i przedsiębiorczości w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Campus Warsaw dołączy do międzynarodowej sieci kampusów w Londynie, Tel Awiwie i Seulu oraz do przestrzeni w Madrycie i Sao Paulo, które zostaną otwarte do końca br.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)