Potęga znajomości na Gronie

Potęga znajomości na Gronie

Potęga znajomości na Gronie
Źródło zdjęć: © grono.net
10.06.2009 16:25, aktualizacja: 10.06.2009 16:51

Od wtorku, już ponad czterdzieści pięć tysięcy użytkowników zagrało sto trzynaście tysięcy razy w gry na Grono.net. Nową funkcję oficjalnie uruchomiono dopiero dzisiaj, ale informacja o testach rozeszła się w bardzo szybkim tempie pocztą pantoflową.

Nowa opcja do tej pory widoczna była w menu jedynie dla pracowników portalu oraz dla użytkowników testujących nowości, które mają zostać wprowadzone –. Beta Testerów. Poprzez sieć znajomości funkcjonującej na portalu kilkadziesiąt tysięcy userów dowiedziało się o grach pocztą pantoflową.

_ - Nasi technicy ujawnili gry w menu Grona wybranym osobom, natomiast komunikaty przesyłane do znajomych, informujące o fakcie ich uruchomienia, trafiały do wszystkich użytkowników. Jak się później okazało, informacje rozprzestrzeniły się tym sposobem w błyskawicznym tempie _ –. wyjaśnia Wojtek Sobczuk, współtwórca Grono.net.

Obraz
© Flashowa wersja kultowej gry "Sonic" (fot. grono.net)

Gdy gronowicz, dla którego nowa opcja na portalu była widoczna już we wtorek uruchamiał grę, informacja o tej aktywności, analogicznie jak o każdej innej, trafiała do wszystkich jego znajomych. Po przeczytaniu komunikatu znajomi uruchamiali gry, o czym dowiedzieli się kolejni znajomi. W ten sposób lawinowo rozpoczęło się granie na Gronie.

Wszyscy użytkownicy Grona, mogą od dzisiaj odnaleźć gry w menu głównym na stronie profilu, w „Aplikacjach”. Ponad 3. gier pogrupowano na cztery kategorie „Popularne”, „Alfabetycznie”, „Najstarsze” i „Najnowsze”. By wziąć udział w zabawie wystarczy uruchomić grę przy pomocy przeglądarki.

_ - Przedstawiliśmy wiele propozycji i mamy nadzieję, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Na liście znalazły się między innymi gry zręcznościowe, przygodowe i wyścigi samochodowe. Na bieżąco ją uzupełniamy. Nowości pojawią się jeszcze dzisiaj _ –. dodaje Wojtek Sobczuk.

Z nowej funkcji skorzystać może każdy zarejestrowany użytkownik portalu.

Gry dostępne są pod adresem: www.grono.net/a/gry

_ Grono net. jest pierwszym polskim portalem internetowych zaliczanym do portali społecznościowych – social networking. Serwis uruchomiono na początku 2004 roku. _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)