Pornhub szykuje promocję na Black Friday. Dożywotni dostęp, ale trzeba się pospieszyć

Pornhub szykuje promocję na Black Friday. Dożywotni dostęp, ale trzeba się pospieszyć

Pornhub szykuje promocję na Black Friday. Dożywotni dostęp, ale trzeba się pospieszyć
Źródło zdjęć: © WP.PL
Arkadiusz Stando
25.11.2019 15:01

Jeden z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszy serwis pornograficzny wprowadza zabawną ofertę. Lifeplan, bo tak nazywa się nowy abonament, pozwoli na dożywotnie korzystanie z treści premium serwisu, oraz wyłącza reklamy.

PornHub zapowiada wprowadzenie do oferty nowego planu. W ramach tzw. Lifeplan, użytkownicy uzyskają dożywotni dostęp do treści premium, czyli ponad 100 tysięcy filmów w rozdzielczości 4K. Oprócz tego, właściciel takiego konta może przeglądać serwis bez reklam.

Standardowa oferta premium Pornhuba kosztuje 9,99 dolarów miesięcznie lub 95,88 dolarów w wypadku opłaty za cały rok. Natomiast w przypadku chęci zakupu Lifeplan, trzeba przyszykować już 299 dolarów. Jest tylko jeden haczyk. Oferta będzie dostępna od Black Friday, czyli 29 listopada, do poniedziałku 2 grudnia.

Pornhub Lifeplan reklamowany na YouTube

Serwis Pornhub reklamuje swoją promocyjną ofertę na serwisie YouTube. Stworzyli reklamę przedstawiającą cały okres życia człowieka, a w nim... serwis Pornhub. Na samym końcu emeryci wspólnie z niego korzystają. Zwróćcie uwagę też na stół w 1:01 minucie.

Jak widać, użytkownikom serwisu taki sposób reklamy się podoba. W momencie powstawania artykułu, ten film miał ponad 1600 polubień, a zaledwie 74 łapki w dół. Komentarze są równie pozytywne, a niektóre nawet zabawne. "Mówią że premium Pornhuba trwa dłużej, niż większość małżeństw".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)