Pornhub szykuje promocję na Black Friday. Dożywotni dostęp, ale trzeba się pospieszyć

Pornhub szykuje promocję na Black Friday. Dożywotni dostęp, ale trzeba się pospieszyć
Źródło zdjęć: © WP.PL
Arkadiusz Stando

25.11.2019 15:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeden z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszy serwis pornograficzny wprowadza zabawną ofertę. Lifeplan, bo tak nazywa się nowy abonament, pozwoli na dożywotnie korzystanie z treści premium serwisu, oraz wyłącza reklamy.

PornHub zapowiada wprowadzenie do oferty nowego planu. W ramach tzw. Lifeplan, użytkownicy uzyskają dożywotni dostęp do treści premium, czyli ponad 100 tysięcy filmów w rozdzielczości 4K. Oprócz tego, właściciel takiego konta może przeglądać serwis bez reklam.

Standardowa oferta premium Pornhuba kosztuje 9,99 dolarów miesięcznie lub 95,88 dolarów w wypadku opłaty za cały rok. Natomiast w przypadku chęci zakupu Lifeplan, trzeba przyszykować już 299 dolarów. Jest tylko jeden haczyk. Oferta będzie dostępna od Black Friday, czyli 29 listopada, do poniedziałku 2 grudnia.

Pornhub Lifeplan reklamowany na YouTube

Serwis Pornhub reklamuje swoją promocyjną ofertę na serwisie YouTube. Stworzyli reklamę przedstawiającą cały okres życia człowieka, a w nim... serwis Pornhub. Na samym końcu emeryci wspólnie z niego korzystają. Zwróćcie uwagę też na stół w 1:01 minucie.

Jak widać, użytkownikom serwisu taki sposób reklamy się podoba. W momencie powstawania artykułu, ten film miał ponad 1600 polubień, a zaledwie 74 łapki w dół. Komentarze są równie pozytywne, a niektóre nawet zabawne. "Mówią że premium Pornhuba trwa dłużej, niż większość małżeństw".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)