Ponad 22 tys. zł za nr GG

Ponad 22 tys. zł za nr GG
Źródło zdjęć: © WP.PL

15.01.2013 15:48, aktual.: 16.01.2013 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Specjalny nr komunikatora GG został zlicytowany podczas aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wkrótce posłuży do szybkiego kontaktu z klientami

GG Network, producent popularnego komunikatora, co roku wspiera finał fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, przeznaczając na aukcje niskie numery GG, nawiązujące do kolejnych edycji finałów. Aukcja GG jest co roku jedną z najpopularniejszych licytacji Orkiestry.

_ Najwyższą kwotę zaproponowała firma Expresokna z Bobrownik w województwie śląskim. - Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy przez udział w licytacji numeru GG 21 wspierać tak szlachetną ideę, jaką jest pomoc dzieciom i osobom starszym. Udział w aukcji WOŚP traktowaliśmy z niezmierną przyjemnością. Dziękujemy fundacji WOŚP za wytrwałe działania, a firmie GG Network S.A. za wystawienie na licytację numeru 21. Z przyjemnością wykorzystamy wylicytowany numer GG 21 do kontaktu z naszymi klientami, aby mogli się z nami ekspresowo kontaktować również tą drogą _ - mówi Krystyna Faryś z Expresokna. Zwycięzca tegorocznej aukcji otrzyma hasło do numeru wraz ze specjalnym certyfikatem.

Tak mówi numerze GG:2. Jurek Owsiak: - Numer doskonały, takie oczko. Numer, który bardzo się przydaje podczas normalnej, profesjonalnej pracy biznesowej.

  1. Finał WOŚP odbył się 13. stycznia 2013 roku pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”. Zysk z aukcji zostanie przekazany na cele Fundacji Jurka Owsiaka.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)