Pomysł nie tylko na koszulkę. Odpowiedni nadruk może rozbawić lub wzruszyć

Pomysł nie tylko na koszulkę. Odpowiedni nadruk może rozbawić lub wzruszyć

Pomysł nie tylko na koszulkę. Odpowiedni nadruk może rozbawić lub wzruszyć
Źródło zdjęć: © Pixabay.com | Pixabay.com/Domena publiczna
Patryk Skrzat
03.12.2017 14:07

Kiedy brakuje weny w trakcie szukania świątecznych prezentów, można sięgnąć po sprawdzony pomysł - gadżet z nadrukiem. Przemyślany, będzie świetną pamiątką.

Kiedy technika poszła na tyle do przodu, że drukowanie na przeróżnych powierzchniach przestało być kosztowne i skomplikowane, w sieci zaroiło się od firm oferujących takie gadżety. Niestety wiele z nich nie oferowało odpowiedniej jakości, co sprawiło, że nadruki zaczęły kojarzyć się z tandetą. Swoje dołożyli także sprzedawcy w turystycznych miejscowościach, którzy atakowali turystów żenującymi hasłami na koszulkach.

Przez to wszystko umknęły gdzieś możliwości, jakie daje spersonalizowany nadruk. Na wspomnianych koszulkach możemy wypisać hasła, które będą budziły rozbawienie lub wzruszenie, szczególnie gdy będą wiązały się ze spędzonymi wspólnie chwilami. Gdy wybierzemy firmę oferującą odpowiedniej jakości materiały, koszulka może służyć latami.

Skutecznymi i cenionymi metodami przy tworzeniu grafik są sitodruk, czyli nakładanie farb na tkaninę za pomocą specjalnego druku oraz haft komputerowy. To jednak techniki nieopłacalne w przypadku wykonywania pojedynczych sztuk ubrań. Dlatego firmy oferujące dowolne nadruki na ubraniach posługują się raczej technikami termicznymi podobnymi do klasycznych prasowanek lub nadrukiem cyfrowym.

Oba, gdy dysponuje się odpowiednim sprzętem, są trwałe. Zdecydowanie wytrzymalszy jest jednak nadruk, który bez obaw można prasować, co może szkodzić w przypadku wzorów nakładanych przy pomocy termotransferu.

Opcji do wykorzystania nadruków jest wiele. Fanów sportu możemy uraczyć t-shirtem ulubionego klubu z jego nazwiskiem. Nadruk to jednak nie tylko opcja na t-shirt. I nie muszą to byc jedynie napisy. Poszuka lub kubek ze zdjęciem może być świetnym prezentem dla rodziców lub dziadków. Niepowtarzalna bluza przyda się na chłodne dni. Fartuch będzie miłym podarunkiem dla miłośnika kuchni, a bawełniana torba posłuży w zasadzie każdemu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)