Polskie telewizje internetowe coraz bardziej popularne

Polskie telewizje internetowe coraz bardziej popularne
Źródło zdjęć: © WP

27.07.2012 12:29, aktual.: 27.07.2012 13:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Legalny materiał wideo stanowiący kontent telewizji internetowych nie musi ograniczać się do zabawnych filmików nakręconych telefonem komórkowym. Coraz częściej tworzone są profesjonalne produkcje wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania. Od najbliższego weekendu program z oferty PlayMakers.TV - FaktoGram będzie dostępny na platformie ToSieWytnie.pl, Wirtualnej Polski.

ToSieWytnie.pl to najbardziej utytułowany za granicą polski serwis Internetowy w segmencie treści wideo. Lista nagród jest naprawdę imponująca. Platforma otrzymała wyróżnienia 'Official Honoree' na Webby Awards 201. w kategorii 'Self-promotion' oraz 'Best in Class' na Interactive Media Awards 2010. Nie są to pierwsze międzynarodowe sukcesy polskich telewizji internetowych. Dwa lata temu WP.TV została sklasyfikowana na 22. pozycji spośród serwisów operujących w domenie '.tv', na bazie statystyk Alexa Internet, portalu monitorującego popularność stron internetowych na świecie.

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec sukcesów polskich inicjatyw internetowych. Wciąż pojawiają się nowe projekty takie jak wspomniana wyżej PlayMakers.TV.

Playmakers.TV to innowacyjna telewizja internetowa zajmująca się tematyką cyberkulturową. Programy prowadzą znani dziennikarze branżowi. Oferta programowa PlayMakers.TV obejmuje pięć bloków tematycznych: NET, GAME, POP, TECH i BIZ.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)