Polski myPhone będzie produkował tablety myTab

Polski myPhone będzie produkował tablety myTab06.06.2012 14:24
Polski myPhone będzie produkował tablety myTab
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Firma myPhone zapowiedziałą, iż niebawem w ofercie producenta pojawią się także tablety. Wprowadzone zostaną na rynek pod nową marką myTAB.

Tablety myTAB ma charakteryzować korzystny stosunek ceny do jakości i proponowanej funkcjonalności. Wyróżniać się mają również designem –. smukła obudowa większości modeli modeli wykonana będzie z kombinacji szkła, aluminium i tworzyw. Urządzenia mają być także wyposażone w pojemnościowe wyświetlacze z technologią multi touch. Całość ma pracować pod kontrolą systemu Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich.

myPhone planuje debiut trzech urządzeń z tej serii na przełomie III i IV kwartału 201. roku. Wyposażone będą w mikroprocesor taktowany z częstotliwością od 1 do 1,5 GHz, pamięć ROM o pojemności do 32 GB i łącze HDMI. Różnić się będą głównie wielkością pojemnościowego wyświetlacza multi touch. Ostateczna specyfikacja techniczna podana zostanie w przeddzień premiery i może ulec zmianie.

Ceny urządzeń ze znakiem myTAB rozpoczynać się będą od ok. 30. złotych. Cena najdroższego powinna być znacząco niższa niż 1000 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)