Polska nawigacja w Android Market

Polska nawigacja w Android Market
Źródło zdjęć: © chip.pl

20.09.2011 10:27, aktual.: 20.09.2011 10:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

MapaMap to pierwszy Polski system nawigacji GPS, który pojawił się w Android Market.

MapaMap dla urządzeń mobilnych z systemem Android to nawigacja "od drzwi do drzwi" ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie, MapaMap ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI.

MapaMap w Android Market dostępna jest zarówno dla smartfonów, jak i tabletów. Samo pobranie i instalacja programu jest bezpłatna, natomiast do pełnej jego aktywacji należy zakupić licencję na korzystanie z mapy Polski. Licencje pod postacią numerów seryjnych producent oferuje poprzez stronę produktu www.MapaMap.pl.

Raz zakupiona licencja na korzystanie z wyjątkowo dokładnej mapy Polski nie jest ograniczona czasowo. Dodatkowo podczas procesu instalacji cały system nawigacyjny MapaMap wraz z pełnym pakietem map zostanie zainstalowany w pamięci urządzenia lub na karcie pamięci SD. Dzięki czemu wszystkie mapy będą dostępne z poziomu urządzenia, bez potrzeby kosztownego pobierania ich z internetu w czasie nawigacji.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Polska nawigacja w Android Market

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)