Polska baza filmów 4K teraz jeszcze większa

Polska baza filmów 4K teraz jeszcze większa

Polska baza filmów 4K teraz jeszcze większa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.05.2015 16:40

Otwiera się kolejny rozdział rozwoju kolekcji filmów 4K. Wraz z nową linią telewizorów Super UHD do Polski wchodzi największy obecnie na rynku zbiór 80 filmów 4K.

Byliśmy w listopadzie napremierze największej wówczas bazy filmów 4K od LG. Zaraz po tym podobny ruch w kwestii biblioteki filmów 4K/UHD wykonał Samsung, o czym pisaliśmy w grudniu. Konkurent zaprezentował listę filmów większą o pięć pozycji niż LG i do tej pory przodował w tej kwestii. To się jednak zmieniło w tym miesiącu. Nie ingerujemy w to, czy to kolejny etap gonitwy Samsunga i LG, ale cieszymy się, że zyskują na tym wyścigu konsumenci.

Dla klientów LG została utworzona nowa zakładka „Kino LG 4K”, w której zasobach znajdzie się spora lista tytułów znanych z kinowych ekranów. Oprócz tego uruchomiono kategorię FunBox 4K z kolekcją natywnych filmów dokumentalnych, przyrodniczych i animowanych. Są to produkcje, które od początku do końca tworzone były za pomocą sprzętu 4K. Wśród zasobów znajdują się również filmy krótkometrażowe.

W ofercie znajdą się treści od lekkich komedii i kina familijnego, przez dramaty, kończąc na filmach akcji czy dokumentach. Wśród nich znaleźć można dzieła Woody’ego Alena, Quentina Tarantino czy Romana Polańskiego. Wielbicieli kina zadowolić powinny takie pozycje, jak nominowane do Oscara i Złotego Globa „2. gramów”, „Kochankowie z Księżyca” czy „Wszystko gra”. Oprócz tego w ofercie znajdują się produkcje „88 minut”, „Jeden dzień”, „Amerykanin” czy „1408”.

288763783172995219
© (fot. Materiały prasowe)

Dostęp do kolekcji 80 filmów 4K w aplikacji FilmBox Live otrzyma każdy, kto posiada jeden z modeli telewizorów LG ULTRA HD 4K z funkcjami Smart TV z linii 2014 lub 2015. Oznacza to, że z poszerzonej biblioteki filmów mogą korzystać klienci, którzy kupili telewizory LG w obecnej, jak i zeszłorocznej promocji FilmBox Live. W zależności od zakupionego w promocji modelu telewizora, dostęp do „Kina LG 4K”. jest darmowy przez 6 lub 12 miesięcy od momentu aktywacji kodu otrzymywanego po rejestracji na stronie producenta.

Zobacz walkę o przeceniony telewizor:

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)