Polerka SEBO Disco z czterema wymiennymi padami

Polerka SEBO Disco z czterema wymiennymi padami

Polerka SEBO Disco z czterema wymiennymi padami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.05.2012 14:59

Polerka domowa SEBO Disco to nowość na polskim rynku w segmencie urządzeń czyszczących. Dostępna jest w 3 wersjach kolorystycznych - biała, czarna oraz kość słoniowa. Dzięki czterem wymiennym padom, nadaje się zarówno do twardych powierzchni kamiennych, podłóg z PCV, jak i delikatnych, lakierowanych parkietów.

2000 obrotów na minutę
Polerka SEBO Disco automatycznie reguluje optymalną wysokość tarczy polerującej (pada) nad czyszczoną powierzchnią. Dzięki systemowi regulacji wykorzystującemu moment obrotowy pad jest unoszony lub obniżany w zależności od rodzaju podłoża. System sprawia, że w momencie zmiany podłogi np. z PCV na parkiet, urządzenie automatycznie dostosowuje optymalną wysokość pada. SEBO Disco poleruje z prędkością 200. obrotów na minutę. Ponadto, polerka została wyposażona w specjalny przezroczysty kanał ssący, który odprowadza zebrane zanieczyszczenia do worka. Po każdym sprzątaniu można go zdemontować oraz w razie potrzeby wyczyścić.

Wymienne pady polerujące
Technologia pielęgnacyjna SEBO składa się z czterech padów, przeznaczonych do podłóg drewnianych, linoleum, marmuru oraz innych twardych powierzchni. Każdy z kolorów wskazuje na inne zastosowanie. Producent zapewnia, że pady są bardzo odporne na ścieranie, a jednym można wypolerować nawet 1. tys. m2 powierzchni.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Zielona tarcza (będąca na wyposażeniu standardowym) służy do regularnego stosowania i codziennej pielęgnacji do twardego podłoża, naturalnego kamienia lub gresu. Tarcza niebieska przeznaczona jest do parkietów, podłóg o miękkiej powłoce, woskowanych lub olejowanych. Tarcza czerwona i żółta występują w komplecie. Służą do pielęgnacji wszelkiego rodzaju kamienistych powierzchni oraz linoleum i PCV. Czerwony pad służy do dogłębnego czyszczenia silnych śladów użytkowania, zabrudzeń i porysowania. Kolejnym krokiem jest polerowanie padem żółtym, który nadaje połysk.

Funkcjonalność
Projektanci wyeliminowali możliwość gwałtownego skręcenia maszyny i wyrwania się z ręki, dzięki przegubowi "flex neck". Rozwiązanie sprawia, że możemy manewrować odkurzaczem podczas pracy, o 90. w pionie i 180° w poziomie. Elastyczny przegub w połączeniu z dwoma zderzakami (niższym i wyższym) chroni meble i ściany przed uszkodzeniem lub zarysowaniem. Ze względu na ruchome, gumowe kółeczka, na których się porusza Disco, nie ma możliwości zarysowania podłoża.

Dane techniczne:
• Kolorystyka:
- ICE BLUE / białoszary [9430 SE]
- CLASSIC / kość słoniowa [9432 SE]
- PLATINUM / czarny [9433 SE]
• Szerokość robocza: 30cm
• Automatyczna regulacja wysokości położenia pada
• Prędkość 2000 obrotów/min.
• Moc: 200 W
• Opatentowany zderzak
• Waga 3,9 kg
Kompatybilne z:
• SEBO Felix
• SEBO Airbelt K3 Premium, Airbelt K3 Vulcano, Airbelt K3 Graphit
• SEBO Airbelt D4, Airbelt D4 Premium, Airbelt D4 Pet
(W przypadku modeli SEBO AIRBELT K3 VULCANO / AIRBELT D4 / AIRBELT D4 PET –. do użycia polerki potrzebny będzie produkt nr 6441 – rura teleskopowa z kablem)

Cena polerki Disco: *1 149,- brutto *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)