Polaroid PoGo - cyfrówka i drukarka w jednym

Polaroid PoGo - cyfrówka i drukarka w jednym

Polaroid PoGo - cyfrówka i drukarka w jednym
Źródło zdjęć: © Polaroid
15.01.2009 18:02, aktualizacja: 16.01.2009 09:24

PoGo Instant Digital Camera to interesujący kompaktowy aparat fotograficzny firmy Polaroid. Urządzenie, poza swoją podstawową funkcją, pozwala na wydruk zdjęć wielkości 2 x 3 cale.

Nie tak dawno, określenie "Polaroid" kojarzyło się z aparatem fotograficznym, który potrafił na poczekaniu wywoływać zdjęcia. W ubiegłym roku informowaliśmy o tym, że firma Polaroid zamierza wprowadzić do sprzedaży cyfrówkę dysponującą wbudowaną drukarką. Jednak dopiero w tym miesiącu, firma oficjalnie poinformowała o terminie wprowadzenia nowego urządzenia na rynek.

Aparat PoGo Instant Digital Camera charakteryzuje się rozdzielczością 5 megapikseli i czterokrotnym zoomem cyfrowym. Polaroid PoGo wyposażony został w 3 calowy ekran do podglądu zdjęć, a jego wymiary to ok. 7,5 x 11,8 x 5 cm. Wbudowana w aparat drukarka korzysta z technologii beztuszowego druku ZINK i pozwala na wydruk zdjęć wielkości 2 x 3 cale. Druk jednego zdjęcia trwa od 40 do 60 sekund, a bateria pozwala na uzyskanie około 20 fotek.

288758440636266643
© Polaroid PoCo (fot. Polaroid)

Polaroid PoGo Instant Digital Camera pojawi się w sprzedaży w marcu bieżącego roku, w cenie około 200 USD. Data premiery dotyczy rynku amerykańskiego. Firma Polaroid, jak na razie nie podała daty wprowadzenia urządzenia na rynek europejski.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)