Polak stworzył czapkę chroniącą przed Wi-Fi i 5G. "Już nie wypali ci mózgu!"

Polak stworzył czapkę chroniącą przed Wi-Fi i 5G. "Już nie wypali ci mózgu!"08.08.2019 13:52
Polak stworzył czapkę chroniącą przed Wi-Fi i 5G. "Już nie wypali ci mózgu!"
Źródło zdjęć: © Youtube.com

Pewien Polak postanowił stworzyć czapkę, która ma chronić przeciw szkodliwemu działaniu sieci 5G oraz (uwaga) WiFi. To wielki dzień dla fanów teorii spiskowych. Nie muszą już zakładać folii na głowę - wystarczy A-CZAPKA.

Według przeciwników sieci najnowszych generacji takich jak 5G czy Wi-Fi 5 GHz, emitowane przez nadajniki mikrofale są niezwykle szkodliwe dla zdrowia. Niejednokrotnie słyszeliśmy o "wypaleniu mózgów". Ciekawe, że autorzy takich teorii mówią tylko o jednym z ludzkich organów, a zapominają o reszcie.

Jednym z krytycznie nastawionych do nowoczesnej sieci jest Michał Podhajski, lider ruchu Przebudzonych (świadomych zła jakie niesie technologia). Ewidentnie nie podoba mu się potencjalny wpływ 5G na ludzkie organizmy i postanowił coś z tym zrobić. Zaczął od zbiórki w serwisie polakpotrafi.pl.

Jego autorski projekt to czapka chroniąca przed promieniowaniem. Jej przeznaczeniem jest... bycie klatką faradaya dla mózgu. Jak czytamy na stronie produktu Podhajskiego: "A-CZAPKA cudownie sprawdza się podczas snu, ponieważ daje naszemu mózgowi wielogodzinny odpoczynek od mikrofal. Dobra profilaktyka dla każdej grupy wiekowej. Przyspiesza regenerację podczas snu. Budzisz się odświeżony z większą energią do działania!".

Oprócz mowy o samej czapce, twórca dużo mówi o (jego zdaniem) zagrożeniach jakie niesie technologia. "Jeżeli czerpiesz jedynie mainstreamowe informacje, nigdy nie znajdziesz informacji o szkodliwości promieniowania mikrofalowego, bo nie służy to interesom koncernów" - twierdzi lider Przebudzonych. A wy, wskoczyliście w zachwyt routerami?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)