Polak stworzył czapkę chroniącą przed Wi-Fi i 5G. "Już nie wypali ci mózgu!"

Polak stworzył czapkę chroniącą przed Wi‑Fi i 5G. "Już nie wypali ci mózgu!"

Polak stworzył czapkę chroniącą przed Wi-Fi i 5G. "Już nie wypali ci mózgu!"
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Arkadiusz Stando
08.08.2019 13:52

Pewien Polak postanowił stworzyć czapkę, która ma chronić przeciw szkodliwemu działaniu sieci 5G oraz (uwaga) WiFi. To wielki dzień dla fanów teorii spiskowych. Nie muszą już zakładać folii na głowę - wystarczy A-CZAPKA.

Według przeciwników sieci najnowszych generacji takich jak 5G czy Wi-Fi 5 GHz, emitowane przez nadajniki mikrofale są niezwykle szkodliwe dla zdrowia. Niejednokrotnie słyszeliśmy o "wypaleniu mózgów". Ciekawe, że autorzy takich teorii mówią tylko o jednym z ludzkich organów, a zapominają o reszcie.

Jednym z krytycznie nastawionych do nowoczesnej sieci jest Michał Podhajski, lider ruchu Przebudzonych (świadomych zła jakie niesie technologia). Ewidentnie nie podoba mu się potencjalny wpływ 5G na ludzkie organizmy i postanowił coś z tym zrobić. Zaczął od zbiórki w serwisie polakpotrafi.pl.

Jego autorski projekt to czapka chroniąca przed promieniowaniem. Jej przeznaczeniem jest... bycie klatką faradaya dla mózgu. Jak czytamy na stronie produktu Podhajskiego: "A-CZAPKA cudownie sprawdza się podczas snu, ponieważ daje naszemu mózgowi wielogodzinny odpoczynek od mikrofal. Dobra profilaktyka dla każdej grupy wiekowej. Przyspiesza regenerację podczas snu. Budzisz się odświeżony z większą energią do działania!".

Oprócz mowy o samej czapce, twórca dużo mówi o (jego zdaniem) zagrożeniach jakie niesie technologia. "Jeżeli czerpiesz jedynie mainstreamowe informacje, nigdy nie znajdziesz informacji o szkodliwości promieniowania mikrofalowego, bo nie służy to interesom koncernów" - twierdzi lider Przebudzonych. A wy, wskoczyliście w zachwyt routerami?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)