Trwa ładowanie...
d1g1fnh

Pogoda na 11 listopada. Długi weekend z deszczem? Zobacz prognozę

Długi weekend w Polsce zapowiada się na ogół pogodnie. W kilku regionach Polski możemy spodziewać się opadów deszczu. Termometry pokażą nawet 17 stopni, lecz już 11 listopada nastąpi ochłodzenie. Zobacz pogodę na Święto Niepodległości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
11 listopada. Pogoda na długo weekend
11 listopada. Pogoda na długo weekend (Shutterstock.com)
d1g1fnh

Długi weekend to świetna okazja na odpoczynek, długie spacery, odwiedziny czy domknięcie niepozałatwianych spraw. Jak przystało na listopad, w wielu z tych przypadków może przeszkodzić nam aura. Czy pogoda może popsuć nam plany na najbliższe dni?

Chociaż w niektórych regionach kraju możemy spodziewać się opadów, to zdarzało się, że o tej porze roku pogoda płatała mieszkańcom Polski większe figle. Piątek zapowiada się dosyć pogodnie. Na termometrach od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Podkarpaciu. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

W sobotę mieszkańcy zachodniej Polski muszą być przygotowani na deszcz. W pozostałych częściach kraju będzie pogodnie. Najcieplejsza temperatura na Podkarpaciu - tam nawet do 17 stopni Celsjusza. Najchłodniej, około 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Prędkość wiatru może wynieść do 55 kilometrów na godzinę.

Czytaj także: Zima trzydziestolecia w Polsce. Synoptycy ostrzegają: nawet 20 stopni na minusie

d1g1fnh

W niedziele sporo opadów deszczu. Najpogodniej będzie w zachodniej części kraju. Termometry pokażą od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda na 11 listopada

W Święto Niepodległości możemy spodziewać się lekkiego ochłodzenia. Najzimniej będzie na Suwalszczyźnie. Tam temperatura nie przekroczy 7 stopni Celsjusza. Najcieplej, podobnie jak przez cały weekend będzie na Podkarpaciu (maksymalna temperatura to 11 st. C). Dla wszystkich tych, którzy postanowili spędzić poniedziałek poza domem mamy dobrą informację - tego dnia nie powinniśmy spodziewać się opadów deszczu.

Zobacz także: Pogoda w Polsce. Ochłodzenie i opady deszczu. W górach możliwy śnieg

d1g1fnh

Podziel się opinią

Share

d1g1fnh

d1g1fnh
Więcej tematów