Podwodne nagrywanie z kamerą Panasonic

Podwodne nagrywanie z kamerą Panasonic

Podwodne nagrywanie z kamerą Panasonic
Źródło zdjęć: © Panasonic
07.01.2008 15:00, aktualizacja: 07.01.2008 16:41

Firma Panasonic przedstawiła swoją najnowszą kamerę cyfrową, pozwalającą na nagrywanie pod wodą. Model o oznaczeniu SDR-SW20 zapisuje materiał wideo na kartach SD/SDHC.

Panasonic SDR-SW20 to niewielka kamera cyfrowa, która z pewnością przyda się podczas wakacyjnych wyjazdów. Urządzenie wyposażono w wodoszczelną obudowę, umożliwiającą rejestrowanie filmów pod wodą na głębokości sięgającej maksymalnie półtora metra. Filmy zapisywane są na kartach SD/SDHC - 16-gigabajtowa karta pozwala na zapisanie do 13 godzin i 20 minut materiału.

Sprzęt jest odporny na uderzenia ( producent zapewnia, że bez przykrych konsekwencji wytrzyma upadek z wysokości ponad metra ) oraz pozwala na pracę w dużym zapyleniu. Nagrany materiał możemy zgrać na płyty DVD przy wykorzystaniu interfejsu USB i zewnętrznej nagrywarki takiej jak np. model Panasonic VW-BN1. Warto też wspomnieć o obiektywie pozwalającym na 10-krotne przybliżenie optyczne, odchylanym 2,7-calowym panoramicznym wyświetlaczu LCD oraz funkcji Quick Start.

SDR-SW20 powinna trafić do sprzedaży w przyszłym miesiącu w cenie 400 USD.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)