Podświetlana klawiatura dla nocnych marków od Modecom

Podświetlana klawiatura dla nocnych marków od Modecom
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

15.03.2012 13:18, aktual.: 15.03.2012 14:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Modecom wprowadza do swojej oferty podświetlaną klawiaturę MC-9006. Produkt został wyposażony w delikatne podświetlenie klawiszy.

Za sprawą podświetlanych przyjemnym dla oka światłem klawiszy, użytkownik może kontynuować po zmroku pracę bez potrzeby włączania w pomieszczeniu dodatkowego źródła światła. W zależności od swoich indywidualnych potrzeb i upodobań użytkownik może pracować w trzech dostępnych trybach podświetlenia: z wyłączonym podświetleniem, podświetleniem w kolorze czerwonym oraz z podświetleniem w kolorze niebieskim.

Specjalnie zaprojektowany system osadzenia klawiszy z miękkim skokiem sprawia, że praca z urządzeniem jest praktycznie niesłyszalna dla otoczenia. Na szczególną uwagę zasługuje również pokryty specjalną matową powłoką, przyjemny w dotyku materiał z którego zostało wykonane urządzenie. Dodatkowo wbudowane w klawiaturę klawisze szybkiego dostępu zwiększają wygodę i pozwalają użytkownikowi na bezpośrednią obsługę odtwarzacza multimediów, czy też przeglądarki internetowej.

Sugerowana cena klawiatury Modecom MC-9006 to 79 PLN.

DANE TECHNICZNE:
- Wymiary: 466.5 x 173 x 25.4 mm
- Ilość klawiszy: 104
- Ilość klawiszy skrótów: 7
- Interfejs: USB
- Długość kabla USB: 180 cm
- Zasilanie: USB 5V@ 200 mA
- Waga netto: 770 g

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)