Podpowiadamy wielkanocne prezenty od zająca

Podpowiadamy wielkanocne prezenty od zająca
Źródło zdjęć: © sxc.hu

21.04.2011 15:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Święta Wielkanocne są, zwłaszcza dla dzieci, nieodłącznie skojarzone z zającem. Ten przyjemny futrzak ma w zwyczaju przynoszenie dzieciakom prezentów. Niestety, jak powszechnie wiadomo, zając ma ograniczone możliwości i podobnie jak św. Mikołaj prosi rodziców o pomoc w znalezieniu prezentów. Ci rodzice natomiast proszą nas. Spieszymy więc z pomocą i podpowiadamy listę prezentów, których nie powstydziłby się żaden zając

Zebraliśmy 1. ciekawych gadżetów w różnych cenach - od kilkudziesięciu, aż do kilkuset złotych. Mamy nadzieję, że każdy "zając", zmuszony szukać prezentu na ostatnią chwilę, znajdzie w naszej galerii co najmniej inspirację do zakupów, jeśli nie gotowy pomysł.

Obraz
© (fot. sxc.hu)

W zestawieniu umieściliśmy takie produkty, jak pendrive w kształcie kurczaka, kierownica do gier, wielofunkcyjne słuchawki za naprawdę nieduże pieniądze, czy zestaw Band Hero, dzięki któremu wasze pociechy mogą zostać gwiazdami rocka. Dla starszych dzieciaków proponujemy przenośną konsolę Sony PSP, czy bardzo oryginalną myszkę Icon7 Twister Evolution. Wszystkie prezentowane gadżety możecie od razu zakupić w serwisie tanio.pl. Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)