Po spotkaniu Aero2 z UKE ws. darmowego Internetu

Po spotkaniu Aero2 z UKE ws. darmowego Internetu

Po spotkaniu Aero2 z UKE ws. darmowego Internetu
Źródło zdjęć: © Aero2
22.07.2011 16:56, aktualizacja: 25.07.2011 10:00

Po spotkaniu z UKE, Aero2 zamieni sposób dystrybucji kart zapewniających dostęp do bezpłatnego Internetu. Planuje się wprowadzenie większej ilości punktów, w których można odebrać kartę, a także ich wysyłkę pocztą.

- Zarówno Prezes UKE jak i Spółka (Aero2 - przyp. red.) wyraziły gotowość do pełnej koordynacji działań mających na celu zmiany w zakresie zasad korzystania z bezpłatnego dostępu do Internetu. Zgodnie z sugestiami Prezesa UKE, Aero2 zadeklarowało pilną zmianę sposobu dystrybucji kart SIM oraz wysokości i form opłat związanych z dystrybucją karty SIM - napisało w komunikacie Aero2.

Wszystkie przekazane zgłoszenia (formularze) i wpłacone depozyty (pod warunkiem spełnienia ich obu) otrzymane przez Aero2 do 20. lipca będą sukcesywnie rozpatrywane, w miarę dostępności kart SIM. Aero2 poinformuje osoby oczekujące na karty SIM o długości okresu oczekiwania na karty SIM dla nich przeznaczonych za pośrednictwem strony www lub poczty elektronicznej. W przypadku uznania czasu oczekiwania za niesatysfakcjonujący, osoby zainteresowane będą mogły niezwłocznie uzyskać zwrot wpłaconego depozytu, a następie ponownie wystąpić o kartę SIM, gdy jej dystrybucja ulegnie poprawie.

Ponadto, Aero2 dokona zmian w regulaminie korzystania z bezpłatnego dostępu do Internetu, z uwzględnieniem uwag przedstawionych przez Prezesa UKE oraz technicznych aspektów związanych z realizacją tegoż obowiązku.

Aero2 zadeklarowało, zgodnie z sugestiami Prezesa UKE, zmianę sposobu dystrybucji kart SIM (w pierwszym okresie za pomocą wysyłki a w miarę możliwości jak najszybciej za pomocą partnerów dystrybuujących karty) oraz wysokości opłaty depozytowej, w tym także poprzez umożliwienie, w zależności od wyboru osoby zainteresowanej, wpłacenia depozytu lub nabycia karty SIM w cenie pokrywającej jedynie koszty jej produkcji i dystrybucji, w wysokości, która zostanie ustalona w toku dalszych rozmów.

Kolejne spotkanie dotyczące bezpłatnego dostępu do Internetu ma odbyć się w ostatnim tygodniu lipca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)