Po nowego iPhone'a lepiej wybrać się do Nowego Jorku - i tak będzie taniej niż w Europie

Po nowego iPhone'a lepiej wybrać się do Nowego Jorku - i tak będzie taniej niż w Europie

Po nowego iPhone'a lepiej wybrać się do Nowego Jorku - i tak będzie taniej niż w Europie
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
Aleksandra Grzegrzółka
13.09.2017 18:34

Dziennikarz technologicznego serwisu The Next Web obliczył, że taniej będzie wybrać się po nowy model iPhone'a do Nowego Jorku, niż kupić go w Europie.

Wszyscy wiedzą, że nowy iPhone jest drogi - niektórzy uważają jego cenę za absurdalną, inni normalną jak na Apple. O polskich cenach pisaliśmy już wczoraj. A jednak gdyby ktoś zaproponował wam wycieczkę do Nowego Jorku, aby nabyć nowy model nieco taniej, pewnie uznalibyście to za mało ekonomiczną opcję. W końcu koszty przelotu i noclegu na pewno na koniec przewyższą europejską cenę... Czy aby na pewno? Innego zdania jest Juan Buis, dziennikarz technologicznego serwisu The Next web. Według jego wyliczeń, które udostępnił na swoim Twitterze, weekend w "mieście, które nigdy nie śpi", połączony z zakupem nowego iPhone'a wyjdzie nawet kilka euro taniej.

Wpis został już udostępniony niemal 13 tys. razy - choć o detale dotyczące rzeczywistych kosztów takiej wyprawy można się spierać, ogólny sens posta rozumieją wszyscy. Tanio nie jest - choć nikt też nie mówił, że będzie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)