Płyty grzewcze, które połączysz według swoich upodobań

Płyty grzewcze, które połączysz według swoich upodobań
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.02.2014 14:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Płyty Siemens z linii Domino można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc przestrzeń gotowania dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Poszczególne panele mają szerokość 30 i 40 cm. Do sprzedaży weszły właśnie kolejne elementy tego systemu.

Linia Domino wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli kuchni, które wyróżniają się wzornictwem i innowacyjnym wyposażeniem w AGD, w pełni dopasowanym do potrzeb ich użytkowników. W ofercie znajdują się cztery rodzaje płyt - trzy o szerokości 3. cm i jedna (teppan yaki) o szerokości 40 cm. Każdą z nich można dowolnie ze sobą zestawiać, w zależności od potrzeb.

Do dyspozycji pozostaje płyta indukcyjna z tradycyjnymi polami grzewczymi, płyta indukcyjna z prostokątnym polem grzewczym flexInduction, teppan yaki, a także Lava Grill. Zaletą tej ostatniej jest duża powierzchnia żeliwna, ułatwiająca i przyspieszająca grillowanie. Sekretem działania tego rusztu jest wykonana ze stali szlachetnej wanienka, którą uzupełniamy kamieniami wulkanicznymi (lavą). Kamienie te podtrzymują ciepło, wpływając na smak przyrządzanych ryb, mięsa i warzyw.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Alternatywą dla Lavy Grilla jest Teppan yaki. W języku japońskim teppan oznacza stalowy talerz (płytę), zaś yaki –. smażone jedzenie. Płyta ta pozwala przygotować dania, których zaletą będą nie tylko walory smakowe, ale również zdrowotne.
Płyty z linii Domino pozwalają nie tylko przyspieszyć pracę w kuchni, ale także dają możliwości przygotowywania kilku dań jednocześnie. Niewielką przestrzeń kuchenną w prosty sposób można zagospodarować sprzętem, który jednocześnie jest wygodny w użyciu i energooszczędny. Płyty można również uzupełniać o popularne modele pełnopowierzchniowe.

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)