Płyta gazowa i piekarnik elektryczny Ardo w stylu retro

Płyta gazowa i piekarnik elektryczny Ardo w stylu retro
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.11.2012 12:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Ardo S.A. wprowadziła na rynek linię produktów do zabudowy kuchennej w stylu retro. Elegancka płyta gazowa i piekarnik elektryczny są dostępne w kolorach miedzi, "owsianki", czerni oraz popularnego już kremu.

Firma Ardo S.A. wprowadziła na rynek linię produktów do zabudowy kuchennej w stylu retro. Płyta gazowa HBF6V4GT i piekarnik elektryczny OBC606C są dostępne w kolorach miedzi, „owsianki”, czerni oraz popularnego już kremu.

Zestaw rustykalny to połączenie stylu retro oraz rozwiązań stosowanych we współczesnej kuchni. Płyta gazowa typu HBF6V4GT została wyposażona w cztery palniki, w tym palnik typu WOK (z potrójną koroną). Jego zwiększona moc grzania pozwala na szybsze przygotowywanie potraw. Producent zadbał również o bezpieczeństwo. Urządzenie posiada przeciwwypływowe zabezpieczenie gazu (w momencie zalania palnika, jego dopływ jest odcinany automatycznie) a zapalarka umieszczona w palnikach, eliminuje konieczność używania dodatkowych akcesoriów. Płyta jest uniwersalna i nadaje się do zainstalowania w dowolnym miejscu na blacie.

Piekarnik elektryczny OBC60. posiada 6 funkcji, które pozwalają na przygotowywanie posiłków - w tym termoobieg i grill z wentylatorem. Dzięki zastosowaniu systemu obiegu chłodzenia, polegającym na zewnętrznym chłodzeniu obudowy piekarnika, meble kuchenne mają nie być narażone na oddziaływanie wysokich temperatur, powodujących uszkodzenie lub wypaczenie zabudowy kuchennej.

Zarówno płyta jak i piekarnik wzbogacono o eleganckie mosiężne pokrętła. Elektryczny programator został zastąpiony analogowym, który dopełnia efekt kuchni w stylu retro. Duet Ardo, płyta gazowa i piekarnik elektryczny, dostępy jest w czterech kolorach - miedzianym, kremowym, czarnym oraz w unikalnym, nakrapianym beżowym, zwanym "owsianym".

Piekarnik elektryczny OBC606C - kolor miedziany (copper)
Piekarnik elektryczny OBC606I - kolor kremowy (ivory)
Piekarnik elektryczny OBC606O - kolor „owsiany” (nakrapiany kolor beżowy/oats)
Piekarnik elektryczny OBC606B - kolor czarny (black)
Sugerowana cena brutto OBC606C – 1799 złotych

źródło: informacje prasowe

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)