Plusikowe w Simplusie, czyli nawet potrójne doładowanie

Plusikowe w Simplusie, czyli nawet potrójne doładowanie

Plusikowe w Simplusie, czyli nawet potrójne doładowanie
13.01.2011 14:56, aktualizacja: 13.01.2011 15:07

W Simplusie od 12 stycznia do 9 marca trwa promocja „Plusikowe”. W ramach oferty za doładowanie konta klienci Simplusa dostają dodatkowe złotówki (do 200 zł) do wykorzystania na rozmowy i SMS-y do Plusa. Klientom ze stażem do 6 miesięcy ich doładowanie jest podwajane, natomiast Klientom stałym - ze stażem ponad 6 miesięcy, Simplus potraja doładowanie

W Simplusie od 12 stycznia do 9 marca trwa promocja "Plusikowe". W ramach oferty za doładowanie konta klienci Simplusa dostają dodatkowe złotówki (do 200 zł) do wykorzystania na rozmowy i SMS-y do Plusa. Klientom ze stażem do 6 miesięcy ich doładowanie jest podwajane, natomiast Klientom stałym - ze stażem ponad 6 miesięcy, Simplus potraja doładowanie.

Każdy klient doładowujący konto Simplusa za minimum 3. zł. dostaje pakiet złotówek, tzw. Plusikowe, które może przeznaczyć na rozmowy i SMSy z blisko 14 milionami Plusowiczów. Wartość bonusa uzależniona jest od kwoty doładowania i stażu w sieci. Klienci Simplusa ze stażem do 6 miesięcy mają podwajane doładowanie. Natomiast Klienci ze stażem większym niż 6 miesięcy mają potrajane doładowanie.

Oferta jest dostępna dla nowych i obecnych klientów, we wszystkich taryfach w Simplusie. Szczególnie doceniani są stali klienci Simplusa (ze stażem min. 6 m-cy), którzy korzystają z taryfy Twój Profil - dostaną oni dwukrotnie większy benefit.

Aktywacja oferty jest bezpłatna i zależy od stażu oraz wykorzystywanej taryfy:
- Klient taryfy Nowy Simplus, Easy lub Team7 aktywuje ofertę kodem 13611*53#
- Klient taryfy Twój Profil, którego staż jest krótszy niż 6 miesięcy (180 dni) aktywuje ofertę kodem *1361153#
- Klient taryfy Twój Profil, którego staż wynosi co najmniej 6 miesięcy (180 dni) aktywuje ofertę kodem 13611*54# (oferta dla stałych klientów).

Wielkość bonusa czyli ilość darmowych złotówek zależy od wielkości doładowań, minimalne doładowanie to 3. zł. Stali klienci, którzy aktywują promocję, mogą otrzymać nawet do 200 zł za doładowanie.

W dowolnym momencie Klient może bezpłatnie sprawdzić okres ważności i wielkości bonusa kodem *121#. Ilość bonusów przyznawanych do zasileń dokonanych w trakcie promocji jest nieograniczona.

Uwaga - klient który w okresie trwania oferty osiągnął staż 6 m-cy (180 dni) może aktywować atrakcyjniejszą ofertę dla stałych klientów, dezaktywując posiadaną już promocję kodem 13600*53# i aktywować kodem *136*11*54#.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)