Plus zmienia ofertę pakietów internetowych

Plus zmienia ofertę pakietów internetowych

Plus zmienia ofertę pakietów internetowych
10.11.2011 13:29

10 listopada br. Plus zmienia ofertę pakietów internetowych dostępnych w ofertach Plus Abonament, Plus Firma, Plus Mix oraz Plus na kartę. Pakiety te zostały przygotowane z myślą o klientach, którzy nie posiadają ofert smartfonowych, a chcieliby w pełni korzystać z możliwości jakie oferują telefony - bez obaw o koszty.

Główne zmiany polegają na oferowaniu Klientom wyłącznie pakietów internetowych Non Stop czyli takich, w których po wykorzystaniu limitu danych, może spaść prędkość transferu, ale użytkownicy mogą dalej bez dodatkowych kosztów korzystać z internetu na terenie Polski.

Dodatkowo do istniejącej gamy pakietów zostaną wprowadzone dwa nowe pakiety z opłatą miesięczną 7 zł z VAT (100MB) i 9 zł z VAT (15. MB).

Aktywacji pakietów można dokonać zarówno poprzez wysłanie SMSa lub, w przypadku telefonów na kartę, wpisanie krótkiego kodu, jak również poprzez stronę Plus Online www.online.plus.pl

O wykorzystaniu przysługującego limitu danych każdy użytkownik jest powiadamiany przez operatora automatycznie za pomocą SMSa.

Pełną prędkość w pakiecie można w dowolnym momencie przywrócić poprzez dokupienie jednego z pakietów Plus Internet extra (w przypadku ofert Plus Abonament i Plus Firma) lub przez wyłączenie i ponowne włączenie pakietu (w przypadku ofert Plus Mix i Plus na kartę).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)