Plus uruchomił HD Voice w całej Polsce

Plus uruchomił HD Voice w całej Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.04.2015 14:52, aktual.: 08.04.2015 15:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plus wprowadził technologię HD Voice na terenie całego kraju. Dzięki HD Voice klienci Plusa mogą się cieszyć lepszą jakością połączeń i większym komfort prowadzonych rozmów.

HD Voice to doskonała jakość dźwięku prowadzonych rozmów telefonicznych. Różnicę w jakości słychać natychmiast. Dźwięk jest krystalicznie czysty i wyraźny, głos słyszany w słuchawce jest bardziej naturalny i wyostrzony, dzięki czemu użytkownicy telefonów z HD Voice mają wrażenie, jakby stali obok siebie i prowadzili bezpośrednią rozmowę.

W pierwszym etapie, pod koniec 201. roku, usługa HD Voice była dostępna w sieci Plus w Warszawie i części województwa mazowieckiego oraz województwach Polski wschodniej dziś, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od końca marca mogą z niej korzystać klienci Plusa na terenie całego kraju.

Usługa jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga żadnych dodatkowych działań aktywacyjnych, czy ustawiania sprzętu. Jest automatycznie dostępna dla wszystkich klientów. Wystarczy posiadać odpowiedni telefon lub smartfon –. HD Voice obsługuje zdecydowana większość nowoczesnych telefonów i smartfonów sprzedawanych w ostatnich latach.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)