Plus uruchomił HD Voice w całej Polsce

Plus uruchomił HD Voice w całej Polsce

Plus uruchomił HD Voice w całej Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.04.2015 14:52, aktualizacja: 08.04.2015 15:27

Plus wprowadził technologię HD Voice na terenie całego kraju. Dzięki HD Voice klienci Plusa mogą się cieszyć lepszą jakością połączeń i większym komfort prowadzonych rozmów.

HD Voice to doskonała jakość dźwięku prowadzonych rozmów telefonicznych. Różnicę w jakości słychać natychmiast. Dźwięk jest krystalicznie czysty i wyraźny, głos słyszany w słuchawce jest bardziej naturalny i wyostrzony, dzięki czemu użytkownicy telefonów z HD Voice mają wrażenie, jakby stali obok siebie i prowadzili bezpośrednią rozmowę.

W pierwszym etapie, pod koniec 201. roku, usługa HD Voice była dostępna w sieci Plus w Warszawie i części województwa mazowieckiego oraz województwach Polski wschodniej dziś, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od końca marca mogą z niej korzystać klienci Plusa na terenie całego kraju.

Usługa jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga żadnych dodatkowych działań aktywacyjnych, czy ustawiania sprzętu. Jest automatycznie dostępna dla wszystkich klientów. Wystarczy posiadać odpowiedni telefon lub smartfon –. HD Voice obsługuje zdecydowana większość nowoczesnych telefonów i smartfonów sprzedawanych w ostatnich latach.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)