Plus: dwa razy więcej GB za doładowanie

Plus: dwa razy więcej GB za doładowanie09.07.2014 13:33
Plus: dwa razy więcej GB za doładowanie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Plus wprowadza specjalny "siatkarski" starter Plus Internet na Kartę. Jednocześnie wszyscy użytkownicy Internetu na kartę w Plusie będą mogli skorzystać z promocji "Dwa razy więcej GB za doładowanie".

W sprzedaży pojawił się okolicznościowy starter Plus Internet na Kartę, na którym za 1. zł jest pakiet 2 GB do wykorzystania. Starter można wykorzystać do transmisji danych w LTE oraz HSPA/HSPA+ i starszych technologii dostępu do mobilnego Internetu.

Jednocześnie rozpoczyna się nowa promocja „Dwa razy więcej GB za doładowanie w Plus Internet na Kartę”. Od 9 lipca do 3. września za każde doładowanie powyżej 30 zł podwojone zostają pakiety GB – teraz za doładowania od 30 do 100 zł, klient otrzyma od 4 do 30 GB.

Promocja obejmuje wszystkich obecnych użytkowników oferty Plus Internet na Kartę oraz osoby, które kupią nowe startery o wartości 15zł za 1 GB i 9 zł za 300MB oraz wspomniany wcześniej starter o wartości 1. zł za 2GB z limitowanej edycji z okazji Mistrzostw Świata w siatkówce. Promocją są także objęte zestawy z modemem (starter z modemem LTE - ZTE MF823 oraz starter z modemem HSPA+ - D-Link DWM 157).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)