Plażowy gadżet: wodoodporny głośnik do iPoda

Plażowy gadżet: wodoodporny głośnik do iPoda
Źródło zdjęć: © frontgate.com

30.06.2009 14:08, aktual.: 30.06.2009 14:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przebywając na plaży chyba każdemu przyda się odrobina dobrej muzyki. Niestety problem stanowi woda i piasek, które mogą szybko zniszczyć nasz przenośny sprzęt audio. Rozwiązaniem tego problemu...

Przebywając na plaży nie sposób się nudzić. Jednak podczas budowania zamków z piasku, gry w siatkówkę czy leżenia plackiem na słońcu chyba każdemu przyda się odrobina dobrej muzyki. Niestety problem stanowi woda i piasek, które mogą szybko zniszczyć nasz przenośny sprzęt audio. Rozwiązaniem tego problemu może być zestaw przenośnych głośników do iPoda, zaprojektowany specjalnie z myślą o trudnych warunkach panujących podczas naszej rekreacji na świeżym powietrzu.

Urządzenie umożliwia łatwe dokowanie odtwarzacza iPod. Można je z powodzeniem stosować na zewnątrz. Niegroźne są mu woda, piasek, a nawet uderzenia i wstrząsy. Głośniki zostały zabezpieczone wytrzymałą gumą. Urządzenie jest zgodne ze standardem IP5. (odporność na wodę i pył). Sterowanie odtwarzaczem odbywa się poprzez przeźroczystą wodoszczelną osłonę. Zestaw zasilany jest 4 bateriami typu C lub poprzez gniazdo zapalniczki samochodowej. Współpracuje z odtwarzaczami iPod Classic, Nano, Mini oraz Shuffle.

Gadżet do nabycia za niespełna 100 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)