PlayStation Vita Trinity - kolejna nowa konsola Sony?

PlayStation Vita Trinity - kolejna nowa konsola Sony?

PlayStation Vita Trinity - kolejna nowa konsola Sony?
Źródło zdjęć: © Sony
11.08.2016 15:27, aktualizacja: 11.08.2016 17:08

Przed oficjalną prezentacją PlayStation VR posiadało inną nazwę kodową - Projekt Morfeusz. Później Sony ogłosiło prace nad PlayStation Neo, a teraz pojawiły się pierwsze plotki o sprzęcie ponownie nawiązującym nazwą do trylogii Wachowskich.

Na forum NeoGAF jeden z użytkowników opublikował dokumenty z Federalnej Komisji Łączności, w których mowa jest o urządzeniu o kodowej nazwie PlayStation Vita Trinity. Ma ono korzystać z nowego modułu łączności J20H091. którego wcześniejsza wersja znalazła się w przenośnej konsoli Sony. Wnioski nasuwają się same - producent może potajemnie pracować nad ulepszoną wersją PS Vity, podobnie jak teraz pracuje nad PS4 Neo.

Z drugiej jednak strony Sony od dłuższego czasu nie promuje swojego handhelda, skupiając się na PlayStation VR i PS4. Konsolce wcale nie jest potrzebna aktualizacja hardware'u, ale raczej większe zaangażowanie wśród developerów, którzy pomijają ten sprzęt przy okazji tworzenia nowych gier. Być może na wrześniowej premierze PS4 Neo dowiemy się więcej informacji na ten temat.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)