Play: teledyski płatne za czas, a nie transfer

Play: teledyski płatne za czas, a nie transfer

12.03.2009 20:42, aktual.: 13.03.2009 09:11

Play przygotował nowy serwis multimedialny Oglądaj, umożliwiający oglądanie teledysków, filmów, animacji, plotek z życia gwiazd - bez opłat za transmisję danych, ale za czas. Już w tym tygodniu będzie on dostępny na portalu wap.playmobile.pl.

Play przygotował nowy serwis multimedialny _ Oglądaj _, umożliwiający oglądanie teledysków, filmów, animacji, plotek z życia gwiazd - bez opłat za transmisję danych, ale za czas. Już w tym tygodniu będzie on dostępny na portalu _ wap.playmobile.pl _.

Podczas oglądania filmu pobierana jest opłata za czas jego oglądania. Koszt za minutę podany jest przy każdym filmie, opłata pobierana jest za każde rozpoczęte 30 sekund. Serwis _ Oglądaj _ dostępny jest dla wszystkich abonentów i użytkowników Play. Serwis dostępny jest tylko w zasięgu sieci 3G Play - jeżeli klient znajduje się poza zasięgiem, serwis nie będzie widoczny na telefonie.

Usługa oferowana jest w standardzie - nie trzeba nic robić, aby ją aktywować. Aby móc oglądać filmy telefon musi obsługiwać transmisję strumieniową. Jeśli klient nie jest pewien czy używa dobrze skonfigurowanego telefonu, może obejrzeć udostępniony bezpłatnie w serwisie _ Oglądaj _ film - wybierając link _ Spróbuj za darmo _. Jeśli nie udało się obejrzeć filmu, należy kliknąć na link _ Wyślij SMS konfiguracyjny _ i postępować zgodnie ze wskazówkami, które wyświetlą się na ekranie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)