Play Online - internet w ofercie prepaid

Play Online - internet w ofercie prepaid
Źródło zdjęć: © play

09.10.2008 17:46, aktual.: 09.10.2008 19:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

10. października Play wprowadza ofertę prepaid na transmisję danych. Starter (kartę SIM) będzie można kupić za 19 zł. W ramach tej kwoty użytkownik będzie miał do wykorzystania 1 GB. Limit będzie można zwiększyć dzięki dwóm kwotom doładowań - za 30 zł (o 2 GB) i 50 zł (o 5 GB).

Tak samo jak oferta abonamentowa Play Online, tak i *oferta prepaid będzie działała tylko w sieci własnej Play (bez roamingu w Plusie)
*
i bez możliwości wykonywania połączeń głosowych. Będzie dostępny także zestaw z modemem USB marki Huawei.

Zestaw Startowy Play Online to gotowy do użycia zestaw modemu ze starterem, w skład którego wchodzi modem USB HSDPA Huawei E220 oraz starter o wartości 19 zł z 1GB na start. Cena zestawu to 299 zł.

Obraz
© Modem Huawei E169 (fot. Huawei)

Tak jak i inne oferty, również zestaw startowy Play Online na kartę realizowany jest w ramach promocji Sprawdź i Kup, która umożliwia testowanie modemu przez 7 dni od momentu aktywacji karty SIM. Niemniej jednak, użytkownik musi pokryć koszt użyczenia modemu do testów w wysokości 50 zł, zwrócić modem w ciągu 7 dni od daty zakupu i rejestracji, wyłącznie w punktach sprzedaży Play, gdzie dokonano rejestracji oraz pamiętać, iż starter nie podlega zwrotowi i numer nie jest dezaktywowany.

Konto Play Online na kartę doładowuję się analogicznie, jak ofertę Play na kartę i Nowy Play na kartę. Inny jest tylko numer, na który wysyłany jest SMS doładowujący konto Play Online na kartę. W przypadku Play Online na kartę uzyskany kod wysłać należy bezpłatnym SMS-em na numer 100:
• z aplikacji, którą użytkownik wykorzystuje do Play Online na kartę,
• z telefonu:
• znajdując się w zasięgu Internetu Play
• mieszczając kartę SIM Play Online w telefonie działającym w sieci Play

Każdy otrzymywać będzie automatycznie SMSa z informacją, gdy na koncie promocyjnym zostanie 100 MB, następnie 30 MB oraz gdy skończą się na nim środki.

SMS z informacją o stanie konta zostanie wysłany także, gdy na koncie podstawowym pozostanie mniej niż 5 zł oraz gdy nie będzie na nim już żadnych środków.

Użytkownik również sam może kontrolować stan swojego konta na stronie operatora luk korzystając z telefonu poprzez kod *155# .

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)