Play Online - internet w ofercie prepaid

Play Online - internet w ofercie prepaid

Play Online - internet w ofercie prepaid
Źródło zdjęć: © play
09.10.2008 17:46, aktualizacja: 09.10.2008 19:39

10. października Play wprowadza ofertę prepaid na transmisję danych. Starter (kartę SIM) będzie można kupić za 19 zł. W ramach tej kwoty użytkownik będzie miał do wykorzystania 1 GB. Limit będzie można zwiększyć dzięki dwóm kwotom doładowań - za 30 zł (o 2 GB) i 50 zł (o 5 GB).

Tak samo jak oferta abonamentowa Play Online, tak i *oferta prepaid będzie działała tylko w sieci własnej Play (bez roamingu w Plusie)
*
i bez możliwości wykonywania połączeń głosowych. Będzie dostępny także zestaw z modemem USB marki Huawei.

Zestaw Startowy Play Online to gotowy do użycia zestaw modemu ze starterem, w skład którego wchodzi modem USB HSDPA Huawei E220 oraz starter o wartości 19 zł z 1GB na start. Cena zestawu to 299 zł.

Obraz
© Modem Huawei E169 (fot. Huawei)

Tak jak i inne oferty, również zestaw startowy Play Online na kartę realizowany jest w ramach promocji Sprawdź i Kup, która umożliwia testowanie modemu przez 7 dni od momentu aktywacji karty SIM. Niemniej jednak, użytkownik musi pokryć koszt użyczenia modemu do testów w wysokości 50 zł, zwrócić modem w ciągu 7 dni od daty zakupu i rejestracji, wyłącznie w punktach sprzedaży Play, gdzie dokonano rejestracji oraz pamiętać, iż starter nie podlega zwrotowi i numer nie jest dezaktywowany.

Konto Play Online na kartę doładowuję się analogicznie, jak ofertę Play na kartę i Nowy Play na kartę. Inny jest tylko numer, na który wysyłany jest SMS doładowujący konto Play Online na kartę. W przypadku Play Online na kartę uzyskany kod wysłać należy bezpłatnym SMS-em na numer 100:
• z aplikacji, którą użytkownik wykorzystuje do Play Online na kartę,
• z telefonu:
• znajdując się w zasięgu Internetu Play
• mieszczając kartę SIM Play Online w telefonie działającym w sieci Play

Każdy otrzymywać będzie automatycznie SMSa z informacją, gdy na koncie promocyjnym zostanie 100 MB, następnie 30 MB oraz gdy skończą się na nim środki.

SMS z informacją o stanie konta zostanie wysłany także, gdy na koncie podstawowym pozostanie mniej niż 5 zł oraz gdy nie będzie na nim już żadnych środków.

Użytkownik również sam może kontrolować stan swojego konta na stronie operatora luk korzystając z telefonu poprzez kod *155# .

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)