Płać mniej za neostradę z telewizją

Płać mniej za neostradę z telewizją

06.05.2010 16:26, aktual.: 07.05.2010 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nawet 40 proc. mogą zaoszczędzić klienci, którzy skorzystają z nowej promocji neostrady z telewizją. Telekomunikacja Polska zdecydowanie obniża ceny w opcjach z internetem o prędkości 6, 10 i 20 Mb/s. Podobna obniżka dotyczy również pakietu 3 usług, rozszerzonego dodatkowo o telefonię internetową, która oferuje m.in. nielimitowane rozmowy na wszystkie numery stacjonarne w Polsce w ramach abonamentu

W obowiązującej od 7 maja promocji, przy umowie na 2. miesiące, za najwyższe opcje neostrady z telewizją klienci zapłacą przez 6 miesięcy tylko 59,90 zł. Zdecydowanie niższy niż dotychczas jest też abonament przez pozostałe 18 miesięcy. W opcji z najszybszą neostradą obniżka sięga nawet 40 %. Tańszy jest też pakiet 3 usług: neostrady, telewizji oraz telefonii internetowej, umożliwiającej m.in. nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne oraz tanie połączenia międzynarodowe i na komórki. Przez pierwsze 6 miesięcy klienci zapłacą tylko o 10 zł więcej, a w kolejnych miesiącach korzystają z podobnej obniżki jak w przypadku neostrady z telewizją.

Poniżej ceny neostrady z telewizją oraz neostrady z telewizją i telefonią internetową, w najwyższych opcjach prędkości, przy umowie na 2. miesiące:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Telekomunikacja Polska SA)

Ceny pozostałych opcji neostrady z telewizją nie zmieniają się - przy umowie na 2. miesiące przez pierwsze 6 miesięcy abonament wynosi 59,90 zł z VAT, a później 59,9 zł, 64,9 zł oraz 79,9 zł odpowiednio dla opcji 512 kb/s, 1Mb/s oraz 2 Mb/s.

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Telekomunikacja Polska SA)

W przypadku pakietu składającego się z 3 usług: neostrady, telewizji i telefonii internetowej, obniżono też (o 7 lub 8 %) ceny pozostałych opcji. Przy umowie na 2. miesiące, przez pierwsze 6 miesięcy abonament wynosi 69,9 zł z VAT, a później 74,9 zł, 79,9 zł oraz 94,9 zł odpowiednio dla opcji: 512 kb/s, 1Mb/s oraz 2 Mb/s.

Szczegółowe informacje będą od 7 maja dostępne na stronie www.tp.pl

W usłudze neostrada z telewizją, w abonamencie oprócz szybkiego internetu klienci otrzymują też ponad 3. popularnych programów telewizyjnych - polskich i zagranicznych - w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Obecnie bez dodatkowych opłat mogą oglądać też kanał filmowy Movies 24 oraz dziecięcy - Nickelodeon, które dotychczas dostępne były w ramach płatnych pakietów. Promocja potrwa do 25 kwietnia 2011.

Dzięki dodatkowym pakietom telewizyjnym, użytkownicy mogą zyskać dostęp do ponad 8. programów tv. W ofercie TP znajdują się wszystkie najbardziej popularne kanały tematyczne dostępne na rynku: filmowe (m.in. pakiet kanałów HBO, AXN, Hallmark, Universal Chanel), sportowe (m.in. Orange sport, Eurosport), dziecięce (m.in. Disney Channel, Cartoon Network, Boomerang), muzyczne (m.in. MTV, MTV2) czy popularno-naukowe i podróżnicze (m.in. 5 programów Discovery, Animal Planet, National Geographic).

Klienci korzystający z telewizji TP mają też dostęp do najbogatszej w kraju biblioteki wideo na życzenie (VoD). Ponad 2 tysiące filmów dla całej rodziny: komedie, filmy obyczajowe, kino akcji, filmy dla dzieci, dokumenty, programy sportowe i edukacyjne - wszystkie dostępne przez 24 godziny na dobę bez wychodzenia z domu. Pełna oferta wideo na życzenie znajduje się na stronie www.wideonazyczenie.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (67)
Zobacz także