Trwa ładowanie...
d1bmdal

PKP sprzedaje swoje maszyny. Znajdziesz je na… OLX

Stary fotel, telefon komórkowy, rowerek dla dziecka i dźwig kolejowy. Tak, na OLX znaleźć można nawet i takie maszyny. W serwisie z ogłoszeniami wystawia się też PKP Intercity.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PKP sprzedaje maszyny na OLX
PKP sprzedaje maszyny na OLX (Olx)
d1bmdal

Ciągnik szynowy akumulatorowy EL16 rok produkcji 1989 r. (wyłączony z eksploatacji), ciągnik szynowy akumulatorowy EL16 rok produkcji 1983 r. (wyłączony z eksploatacji) i w końcu żuraw kolejowy EDK 80/1, rok produkcji 1966 r., również wyłączony z eksploatacji - takie przedmioty znajdziemy na OLX. Wystawiło je PKP Intercity, które sprzedaje niepotrzebne już maszyny.

Dwa pierwsze przedmioty kupimy za 9600 zł, natomiast żuraw to wydatek rzędu 48 tys. zł.

O ile sprzedaż niepotrzebnego sprzętu przez PKP Intercity specjalnie nie dziwi, tak zaskakujący może być fakt, że oferta pojawiła się nie tylko na stronie spółki, ale też na popularnym portalu z ogłoszeniami. Powód?

d1bmdal

- Ogłoszenia publikujemy na stronie intercity.pl i w darmowych publikatorach internetowych, jakim jest OLX. Chodzi o to, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców – komentuje biuro prasowe PKP Intercity w rozmowie z portalem rynek-kolejowy.pl.

Kto wie, może niebawem doczekamy się na OLX wystawionych całych pociągów. I nie byłoby to aż tak dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że np. Trójmiejska Szybka Kolej Miejska wystawiała stare pociągi właśnie w sieci. A kupno za pomocą portalu z ogłoszeniami, z których korzystają Polacy, jest na pewno dużo wygodniejsze niż udział w przetargach.

d1bmdal

Podziel się opinią

Share
d1bmdal
d1bmdal
Więcej tematów