Piórko dla smartfonów i tabletów: Bamboo Stylus pocket

Strona głównaPiórko dla smartfonów i tabletów: Bamboo Stylus pocket
19.09.2012 10:14
Piórko dla smartfonów i tabletów: Bamboo Stylus pocket
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Wacom wprowadza na rynek Bamboo Stylus pocket - kompaktowe piórko przeznaczone dla smartfonów, iPada i tabletów z systemem Android. Rysik nadaje się do przeglądania wiadomości i sporządzania odręcznych notatek.

Wacom Bamboo Stylus pocket pozwala na zapisywanie notatek w formie cyfrowej, szkicowanie oraz łatwiejszą nawigację na ekranie dotykowym i wygodne korzystanie z wirtualnej klawiatury i przycisków. Dzięki swojej konstrukcji rysik jest bardziej precyzyjny i dokładny niż ludzkie palce, co może usprawnić pracę w niektórych aplikacjach.

Długość piórka wynosi 9,3 cm, lecz można go rozsunąć do tradycyjnego rozmiaru. Dodatkowo, urządzenie posiada wejście słuchawkowe zamocowane na skuwce, przez które można go połączyć z telefonem lub tabletem. Złącze nie pełni żadnej funkcji poza tym, że służy do przymocowania stylusa.

W zależności od potrzeb, konsumenci mają możliwość wyboru między miękką a twardą końcówką. Pióra z miękką stalówką przeznaczone są dla użytkowników, którzy wolą pracować wykorzystując mniejszą siłę nacisku na ekran. Rysik Bamboo Stylus pocket jest dostępny w trzech wymiennych, kolorowych uchwytach.

Cena: 35 Euro (około 150 zł)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)