Pionowa myszka niczym pióro od Geniusa

Pionowa myszka niczym pióro od Geniusa

Pionowa myszka niczym pióro od Geniusa
19.11.2010 11:13

Geniusz wprowadził do oferty nowy produkt, wyglądem przypominający tradycyjne pióro. Pen Mouse adresowany jest do osób, które cenią sobie wygodę oraz komfort i może okazać się ciekawym zamiennikiem standardowej myszki.

Sercem tego niecodziennego pióra jest sensor optyczny o rozdzielczości 120. DPI. Urządzenie potrafi jednak pracować także przy 400 i 800 DPI. Za komunikację z komputerem odpowiada bezprzewodowa technologia 2,4 GHz.

Detektor ruchu odpowiada za oszczędzanie energii, przełączając tę ciekawą myszkę w stan uśpienia, kiedy nie jest używana. Co ciekawe, Pen Mouse może być trzymany dokładnie w taki sam sposób, jak tradycyjne pióro. Jest idealny zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych. Działa także na każdej powierzchni i pod każdym kątem.

288769729018280083
© (fot. Genius)

Z interesujących funkcji, warto wymienić tzw. Flying Scroll, odpowiedzialny za szybkie i bezproblemowe przewijanie stron internetowych lub dokumentów. Na uwagę zasługuje również miniaturowy odbiornik w stylu „podłącz i zapomnij”, który wraz z estetycznym pokrowcem powinien zapewnić pełen komfort podczas transportu.

Sugerowana cena detaliczna wyniesie ok. 99 PLN brutto.

Jak tego typu myszki sprawdzają się w praktyce możesz przeczytaj TUTAJ - test pionowej myszki V-Mouse.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)