Philips VisaPure: elektryczna szczoteczka do czyszczenia skóry

Philips VisaPure: elektryczna szczoteczka do czyszczenia skóry

Philips VisaPure: elektryczna szczoteczka do czyszczenia skóry
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.10.2013 12:10

W sklepach można znaleźć coraz więcej nowych akcesoriów przeznaczonych do dbania o urodę. Ich producenci przekonują nas, że czyszczenie twarzy za pomocą odpowiednich kosmetyków i gąbek może być niewystarczające - dlatego coraz więcej firm wprowadza do swojej oferty elektryczne szczoteczki do oczyszczania twarzy, szyi oraz dekoltu.

Jednym z nowszych tego typu urządzeń na rynku jest Philips VisaPure. Gadżet działa i trochę podobnie do elektrycznej szczoteczki do zębów, a jego zadaniem jest oczyszczenie skóry twarzy, szyi i dekoltu z zanieczyszczeń takich jak brud, martwe komórki skóry i pozostałości makijażu. Szczotka została wyposażona w ruchomą głowicę pokrytą włosiem, która obraca się i wibruje. Możemy wybierać spośród dwóch ustawień prędkości: pierwsza umożliwia łagodne oczyszczanie, a druga głębsze i bardziej intensywne. Do urządzenia dołączono 2 główki: jedną do skóry normalnej i drugą przeznaczoną do skóry wrażliwej. Można także kupić złuszczającą główkę szczoteczki, która działa podobnie jak peeling.

Oczyszczanie skóry za pomocą szczoteczki VisaPure powinno trwać nie dłużej niż minutę –. po tym czasie urządzenie automatycznie się wyłącza. Producent sugeruje, aby podczas czyszczenia podzielić twarz na trzy strefy: strefę T, lewy policzek i prawy policzek. Po każdych 20 sekundach pracy szczoteczka zrobi krótką przerwę, aby zasygnalizować konieczność zmiany obszaru skóry.

Urządzenie ładuje się za pomocą dołączonej podstawki. Philips podaje, że 6 godzin ładowania daje 3. minut działania bezprzewodowego. Szczoteczka jest wodoodporna, można więc stosować ją pod prysznicem lub podczas kąpieli w wannie.

Philips VisaPure jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 680 zł.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)