Trwa ładowanie...
d3tueom
Philips PowerPro Aqua 3w1: skuteczny sposób na perfekcyjnie czysty dom

Philips PowerPro Aqua 3w1: skuteczny sposób na perfekcyjnie czysty dom

Jak posprzątać dom, żeby efekt był jak najbardziej trwały? Szczególnie, gdy ma się psa albo kota? Rozwiązaniem może być odkurzacz "trzy w jednym" - posprząta mieszkanie, samochód i umyje podłogi. Zbyszek Urbański testuje odkurzacz bezprzewodowy Philips PowerPro Aqua 3w1, którego ceny zaczynają się od 1000 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3tueom

Każdy, kto posiada zwierzęta domowe to wie. Odkurzanie raz w tygodniu nie wystarczy, a umówmy się, że odkurzać nie lubi prawi nikt. Dlaczego zatem nie wykorzystać najnowszej technologii? Phillips Power Pro Aqua 3w1 jest odpowiedzią na zalegające w naszym domu lub mieszkaniu kłaczki.

Pierwszą zaletą urządzenia, dostrzegalną już na pierwszy rzut oka, jest jego bezprzewodowość. Nie ma takiego zakamarka, do którego ten sprzęt się nie dostanie, a przy okazji nie trzeba się martwić plączącym się kablem. Idealnie nadaje się do czyszczenia wszelkiego rodzaju podłóg. Mało tego, dzięki specjalnej końcówce zamienimy urządzenie w mopa, którym wypucuje powierzchnie na błysk. "Aqua" w nazwie nie wzięło się przecież znikąd.

d3tueom

Jeśli potrzebujemy odkurzyć materac lub półki, możemy odłączyć górę urządzenia, transformując je w ręczny odkurzacz. Na szczęście przybudówka nie jest ciężka - zresztą, całe urządzenie też jest bardzo lekkie. I do tego nie musimy martwić się o worki - zastosowana w odkurzaczach technologia bezworkowa odciąża nas od ich wymiany i kupowania nowych.

To oczywiście tylko ułamek możliwości prezentowanego urządzenia. Więcej dowiecie się z naszego testu.

Materiał powstał we współpracy z marką Philips

d3tueom

Podziel się opinią

Share
d3tueom
d3tueom
Więcej tematów